Trápí vás padání vlasů? Máme pro Vás tip přímo z přírody.

Zabránit padávání vlasů se snažíme všichni od nepaměti, příroda to vymyslela za Vás a pomůže Vám unikátní vlasová kůra, která pomáhá na lámavost, zabraňuje tvorbě lupů a pomáhá k účinné regeneraci vlasů a vlasové pokožky. Přispívá k obnově a revitalizaci vlasů a zpomalení šedivění. Výrobek je připraven výlučně na přírodní bázi.

THERMAL VLASOVÁ KÚRA – je určena především k zastavení padávání vlasů, tvorbě lupů, zastavení lámavosti vlasů, přispívá k obnově a revitalizaci vlasů a vlasové pokožky, napomáhá zpomalovat šedivění, dodává minerály a vitamíny, a tím kvalitně vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Vlasová kúra je složena ze dvou Thermal vlasových krémů a jednoho Thermal šampónu, které spolu tvoří výjimečnou a velmi účinnou kombinaci pro vlasové problémy a je vhodná pro ženy i muže.

Tato vlasová kúra je speciálně vyrobena jako stimulátor vlasového růstu na základě nejmodernější metodiky a výzkumů používané při výrobě přírodní účinné kosmetiky. Krém obsahuje minerální látky z léčivé minerální vody z lázní Harkány. Dále obsahuje minerální látky, stopové prvky, hydrolyzát z pšeničného proteinu, vitamíny E, B1, B3, B5 a H, olej z citroníku, kukuřičný a jalovcový oleje. Tyto látky se intenzivně vstřebávají do vlasové pokožky, zajišťují výživu vlasů a jejich zdravý růst.

 

DDDDDD

Vlasová kúra je složena: 2 ks Thermal vlasový krém, 1ks Thermal šampón. Cena je 785 Kč + poštovné / rozvoz po Ostravě zdarma.

Podporuje růst vlasů, zlepšuje jejich pružnost a pevnost.

Čistící účinek šamponu je velice šetrný, takže je vhodný pro každodenní používání. Po použití jsou vlasy lesklé a dobře se rozčesávají. Po umytí šamponem vlasy opláchněte čistou vodou a je vhodný pro všechny typy vlasů a je pH neutrální. Je vhodný také pro děti a pro ty, kteří mají citlivou pokožku. Účinek šamponu zesílíte tím, když před umytím použijete Krém na vlasy a vlasovou pokožku, který je součástí balení. Objednávat můžete prostřednictvím našeho magazínu, mailem na: inzerce@nase-mesto.cz nebo telefonicky na: 724 014 532. Pokud bydlíte v Ostravě , doručení je navíc zdarma. 

 

(nm)