PLES PROVĚŘENÝ ČASEM- OLDIES PLES

Letošní jedenáctý ročník Oldies plesu opět roztančí své návštěvníky v rytmu oldies hitů. Akce konaná v Domu kultury Akord vypukne 21.2 a nabízí rovnou dvě hudební místnosti, které nabídnou jak plesovou klasiku, tak diskotékové pecky.

Hostující skupina HOLKI vrátí posluchače zpátky v čase svými známými písničkami. Parket v hlavním sále roztančí COMBO 2. Mimo foto koutku láká ples na tradiční tombolu, ve které je největší cenou zájezd do Chorvatska. Večerem bude provázet moderátor Jirka Basta.

Plesová sezóna byla oficiálně zahájena a oldies nadšenci se mohou těšit na jedenáctý ročník Oldies plesu. Celá událost odstartuje 21.2. v osm hodin večer, avšak zde se čas nebude posouvat vpřed, ale naopak se přesune do dob dávno uplynulých. Akce se proto bude nést v duchu starých známých hitparád. Posluchači klasické muziky se ale nemusí bát, jelikož i tento žánr bude vyslyšen.

Hostem večera se stane skupina HOLKI a připomenou své nikdy nestárnoucí písně, které si společně s nimi můžete zazpívat. Druhý sál se rozezní hudbou pod vedením DJ KARLA a jeho VIDEODISKOTÉKOU. Hlavní sál ovládne COMBO 2. Spolu s poslechovým zážitkem čeká na hosty i zrakové potěšení v podobě videodiskotéky.

Celý večer bude přítomný foto koutek pro zachycení všech okamžiků. Nebude chybět ani taneční vystoupení, avšak hlavní událostí večera bude tombola. Pyšní se cenou od generálního partnera oldies plesu CK TRAVEL FAMILY, ve formě zájezdu do Chorvatska pro dvě osoby. Jako každým rokem budou plesem zaznívat slova od moderátora Jirky Basty.

Nenechte si ujít jedenáctý ročník plesu s hity prověřenými časem. Vstupenky na Oldies ples jsou v prodeji na stránce http://dk-akord.cz/akce/oldies-ples/.

(ab)