OUTLET ARENA MORAVIA OTEVÍRÁ UŽ V PONDĚLÍ

Ostravský Outlet Arena Moravia (OAM) odemyká pro zákazníky svou outletovou bránu už v pondělí 27. dubna. Splňuje, jako jedno z mála nákupních center v ČR, podmínku Vlády ČR, podle které v dubnu mohou otevřít pouze obchody, které mají venkovní vchod a velikost prodejen do 2 500 m2. Ostatní ostravská nákupní centra budou zavřena dle současného nařízení až do 11. května.

Oficiální znovuotevření OAM bude probíhat ve dvou vlnách na základě nového zrychleného harmonogramu pro uvolňování podnikatelské činnosti vydané Vládou ČR. Již v první vlně 27. dubna otevřou všechny provozovny OAM vyjma gastro provozoven, protože všechny obchody splňují svou prodejní plochou hranici 2 500 m2. V druhé vlně od 11. května bude otevřeno celé OAM včetně gastro provozoven s prodejem přes výdejní okénko a na venkovních zahrádkách.

_________________________________________________________________________

SOUTĚŽ S OUTLET ARENA MORAVIA 

Zasoutěžte si s OUTLET ARENA MORAVIA o 3 poukázky v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží a služeb dle vlastního výběru.

Načerpejte novou energii v podobě inspirace a relaxu a přivítejte jaro novými módními kousky do vašeho šatníku se slevou až 80 %. V OUTLET ARENA MORAVIA si vyberete z široké nabídky více než 50 světových značek kvalitní značkovou módu, kosmetiku, šperky, vybavení do vaší domácnosti či prémiové sladkosti.

Soutěžní otázka zní: Jaká je každý den otevírací doba OUTLET ARENA MORAVIA? Nápovědu naleznete na webových stránkách OAM.

A) 10:00 – 20:00

B)   8:00 – 18:00

Své odpovědi zasílejte do 1. května na emailovou adresu redakce@nase-mesto.cz. Ze všech správných odpovědí vysolujeme 3 výherce, kteří získají 1 000 Kč poukaz do OUTLET ARENA MORAVIA.

_____________________________________________________________________

„U nás nakupujete pod širým nebem, což je samo o sobě velkou výhodou. Už se těšíme, až se zase vše uvede do normálního chodu. Bezpečnost je u nás na prvním místě stejně tak, jako pohodlí zákazníků a příjemná atmosféra při nakupování,“ říká Šárka Kreissová, marketingová manažerka OAM a dodává: „V ostravském outletu nakoupíte sportovní, volnočasové, elegantní a luxusní módu, přírodní kosmetiku, šperky, prémiové cukrovinky či vybavení do vaší domácnosti a mnoho dalšího. Vezměte si proto s sebou roušku a přijeďte se připravit společně s námi na jaro a léto!“

Mezi znovuotevřenými obchody jsou značky jako Benneton, Fann Parfumerie a Yves Rocher, Gant a Guess, Hannah, Home&Cook, klenoty Aurum, či hračky Pompo a mnoho dalších.

V celém areálu OAM a všech obchodech budou dodržovány bezpečnostní preventivní opatření, jako jsou povinné nošení ochranných pomůcek horních cest dýchacích, dodržování odstupu minimálně 2 m, častější dezinfekce zkušebních kabinek a bude limitován počet nakupujících v každé prodejně v jeden okamžik podle nařízení vlády. Mimo jiné bude posílena četnost dezinfekce celého areálu a ve společných venkovních prostorách a v prodejnách bude instalováno větší množství dezinfekčních dávkovačů na ruce.

Návštěvníci se rovněž mohou těšit na pořádání zajímavých slevových akcí přizpůsobených současným opatřením vlády v boji proti COVID-19, tedy bez doprovodného programu. Na programu bude ještě výhodnější nakupování. Jednou z nejbližší akcí jsou SuperStředy, které jsou naplánovány na 13. a 20. května 2020. Druhou a třetí středu v květnu bude pro zákazníky OAM připravena k již garantované slevě 30 % další dodatečná sleva či množstevní sleva.

Bližší informace o otevřených obchodech, otevírací době, plánovaných akcí a preventivních bezpečnostních opatřeních naleznete na stránkách OUTLET ARENA MORAVIA a sociálních sítích FB Outlet Arena Moravia a IG Outlet Arena Moravia.

(nm)