Oslavy stého výročí založení Baníku Ostrava se blíží

Foto zdroj: FC Baník Ostrava

Oslavy stého výročí založení Baníku Ostrava se blíží ke svému vyvrcholení. Přesně v okamžiku, kdy bude ostravskému klubu sto let a jeden den, se totiž na Slezskoostravském hradě rozběhne parádní hudební festival „BANÍK100FEST“.

Slavit s námi budou i interpreti jako Jaromír Nohavica, skupina Kryštof, Mirai, Tři sestry, Tři tygři, Horkýže slíže a řada dalších. Festival se bude konat ve dnech 9.-10. září 2022.

Symbolicky ve Slezské části Ostravy, nedaleko místa, kde stával hostinec U Dubu, v němž byl slezský klub téměř před stoletím založen, a také kousek od lokality, kde stával stadion Stará střelnice, vyroste na začátku září pódium, které bude svým tvarem připomínat fotbalovou tribunu. Dokonalé prostředí pro konání festivalu na počest stého výročí trvání fotbalového klubu, které bude navíc dotvořeno kulisami Slezskoostravského hradu.

Hudba, ta především!

V podání Jaromíra Nohavici, kapely Kryštof a dalších. A k tomu například autogramiáda, setkání s legendami Baníku, improvizovaný hostinec U Dubu, který má fanouškům připomenout existenci té někdejší skutečné a dnes už ikonické hospody téhož jména. A pak herní zóny, esportový turnaj a řada dalších lákadel. Tak bude vypadat „BANÍK100FEST“, jedinečný festival na oslavu století Baníku Ostrava. Organizátoři jsou si vědomi, že další takové epochální jubileum oslaví Baník až roce 2122. A přestože jsou všichni fanoušci Baníku nesporně zaopatřeni takzvaným ostragenem, pravděpodobnost, že se současná generace fans roku 2122 v plné svěžesti dožije, není z největších…

A proto nepropásněte „BANÍK100FEST“, skvělé vyvrcholení oslav stých narozenin Baníku v prostředí, v němž Baník kdysi vznikl a kde byl dlouho doma!

Bezhotovostním placení na festivalu

Stejně jako další festivaly přicházíme i my s novou technologií placení pro ještě lepší zážitek z naší akce. Pro placení na Baník100FEST 2022 budete potřebovat jen náramek s čipem a kreditem od NFCtron! Platby hotově ani kartou nebudou v areálu v průběhu festivalu možné.

Jak vše funguje? Kredit si můžete dobít už před akcí přes NFCtron Pass zdarma. Dobití kreditu se vypne se začátkem akce. Označené dobíjecí místo naleznete při vstupu do areálu. Pro ještě lepší přehled o vaší útratě pro vás NFCtron vyvinul mobilní aplikaci NFCtron pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou vaši útratu i zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace o jednotlivých objednávkách a po akci si zde pohodlně vrátíte zbylé finance na bankovní účet.

Pokud si dobijete náramek s čipem v místě akce, první dobití stojí 30 Kč. Každé další dobití je zdarma.

Vstupenky si můžete zakoupit zde: https://www.ticketlive.cz/cs/event/banik100fest-2022-ostrava

(pd)