OPĚT HLEDÁME NEJVĚTŠÍHO ZVÍŘECÍHO SYMPAŤÁKA

V letošním roce vedení městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky pořádá už devátý ročník této soutěže a pravidla jsou velmi jednoduchá. Přihlásit můžete pejsky, kočky, papoušky, ale také morčata, křečky, pískomily, hady a další zvířecí kamarády, které máte doma. Novinkou letošního ročníku je, že se do soutěže mohou hlásit nejen mazlíčci z Mariánských Hor a Hulvák, ale i z celé Ostravy.

Přihlášení je snadné. Na adrese www.misspes.cz stačí nahrát jednu až pět fotografií zvířátka a v jednoduchém formuláři připsat pár údajů o něm. Pokud by pro někoho bylo jednodušší poslat fotografie e-mailem, je to samozřejmě také možné, a to na adrese soutez@misspes.cz. Zájemci o účast v soutěži musí své zvířecí kamarády přihlásit nejpozději do 20. září letošního roku.

Poté už bude probíhat hodnocení jednotlivých soutěžících. Porota vítěze nevybírá podle toho, co umí, ale podle sympatií a také toho, jak na fotografii váš zvířecí kamarád vypadá. Vybírejte proto co nejkvalitnější záběry, na kterých jsou zvířátka dobře vidět. Také letos se budete i vy moci zapojit do hlasování, tak aby mohl ve všech kategoriích každý z vás hlasovat pro svého favorita. Hlasování veřejnosti se uskuteční online přímo na webu www.misspes.cz. ve dnech 21. – 30. září. Také letos soutěžíme o krmivo, pamlsky a další zajímavé ceny.

(ab) Zdroj:Město Ostrava