Queenie svou letní UNIVERSUM Tour zakončí v Ostravě, zde zahrají už 21. srpna

Česká skupina Queenie, jež svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele, letos opět vyrazila na letní open air koncerty. V rámci své UNIVERSUM Tour zavítá v průběhu července a srpna do dvanácti měst České republiky. Jedna ze zastávek turné se měla uskutečnit 14. července v Ostravě, kvůli nepřízni počasí však Queenie museli koncert odložit na 21. srpna.

V Ostravě tak kapela své letošní letní turné zakončí, svůj velký koncert odehraje na letní scéně AMFI Poruba. Diváci se mohou těšit na precizní provedení písní skupiny Queen v původních aranžích a tóninách a na tu nejlepší atmosféru, jakou zažijí pouze na živém koncertě.

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která se svou show Queen Relived vyprodala dvakrát po sobě pražskou O2 arenu nebo vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítá v průběhu letní open air tour do dvanácti českých měst. Jednou ze zastávek letošní UNIVERSUM Tour je také Ostrava, kde Queenie odehrají velký koncert na letní scéně AMFI Poruba.

„Ostrava byla jednou ze zastávek naší loňské tour Pod širým nebem, kdy jsme svůj koncert odehráli v unikátním areálu Dolních Vítkovic. Tento industriální komplex jsme se letos rozhodli vyměnit za nejstarší ostravské letní kino AMFI Poruba, které vzniklo před více než půl stoletím a které opět ožilo teprve před několika málo lety. Máme radost, že se staneme součástí novodobé historie tohoto místa – buďte u toho s námi,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

S ohledem na dlouhou koncertní pauzu se kapela vůbec poprvé zapojila do celkové organizace a s realizačním týmem vyladila každý koncert s cílem, aby zážitek diváka začínal už při vstupu do areálu koncertu. Celá UNIVERSUM Tour bude tematicky laděná a půjde o komplexní zážitek. A to včetně cateringu. Diváci ochutnají nejen loni uvedené Queenie pivo, které vzniklo propojením toho nejlepšího z českých a anglických surovin, nebo Queenie Spritz připravený vinařstvím Zlomek a Vávra speciálně pro letní tour, ale například také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel Freddieho Mercuryho.

A samozřejmě se mohou těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy. Stejně pečlivě kapela přistupuje také k technologické stránce svých koncertů, aby si diváci odnesli prvotřídní audiovizuální zážitek. Proto na UNIVERSUM Tour spolupracují odborníci, kteří připravili megashow Queen Relived v O2 areně. Na fanoušky kapely tak čeká ta nejlepší atmosféra, jakou zažijí pouze na živém koncertě.

Vstupenky jsou v prodeji na portálech GoOut, smsticket, TicketmasterTicketportal.