NADČASOVÁ ZNAČKA ESPRIT NOVĚ V OUTLET ARENA MORAVIA

Letní atmosféru v ostravské Outlet Arena Moravia (OAM) pozvedne 11. srpna otevření nové oblíbené světové značky Esprit. Pro milovníky nadčasové kvalitní módy bude připraven welcome drink a dárek k nákupu.
Jediné outletové centrum na severní Moravě se opět rozrůstá o značku Esprit s více než 250 m2. „Rozšiřování OAM o nové značky je jednou z našich hlavních priorit.
Proto jsme rádi, že můžeme nově přivítat tak známou a oblíbenou značku jako je Esprit,“ říká marketingová manažerka OAM a dodává:
„Srpen bude v OAM ve znamení velkých překvapení. Abych návštěvníky více nalákala, mohou se těšit ještě na další světově známou, napovím sportovní, značku a nakupování během oblíbeného Night Shoppingu s bohatým doprovodným programem. Každý, kdo miluje módu, slevy a zábavu by u nás v předposledním srpnovém víkendu neměl chybět.“
Značka Esprit je už pět desítek let známou americkou značkou, která klade velký důraz na užívání přírodních a kvalitních materiálů a samozřejmě také na styl, jedinečnost a nadčasovost svých kolekcí. Kolekce značky Esprit jsou určeny pro ženy, muže a také děti, zejména pro městské ležérní oblečení, volnočasové oblečení do přírody či do kanceláře.
(ab)