MOJE PRVNÍ ODISka ZDARMA

Děti narozené v letech 2017 a 2018 mohou dostat svou první ODISku zdarma. Dopravní podnik Ostrava (DPO) vyhlašuje tradiční marketingovou akci, letos s novým názvem „Moje první OISka“. Rodiče ušetří 130 korun a díky možnosti požádat o kartu včetně ověření nároku online i čas. Akce platí od 1. dubna do 31. prosince 2024 včetně. 

Jednoduše a online. Na e-shopu dpo.cz/eshop stačí zřídit účet pro prvňáčka, vyplnit online formulář, nahrát fotografii a rodný list nebo občanský průkaz dítěte. Po ověření údajů, které nastane do druhého dne, stačí kliknutím požádat o ODISku pro prvňáčky zdarma, zvolit odeslání na adresu nebo osobní vyzvednutí v prodejně a je hotovo.

„Akci opakujeme už po sedmé. Loni bylo vydáno téměř 1 500 karet. Díky velkému zájmu z řad našich cestujících jsme se rozhodli prodloužit termín pro podání žádosti o vydání ODISky. Nově mají rodiče čas vše vyřídit až do konce roku,“ uvádí generální ředitel a předseda představenstva DPO Daniel Morys.

V případě potřeby mohou zájemci žádost o ODISku zdarma vyřídit i osobně, přímo v Zákaznickém centru DPO. Kompletní podmínky akce najdou zájemci na webu DPO dpo.cz/prvniodiska.

(ab)