Juniorka podlehla v Karviné

Juniorka podlehla v Karviné. Foto FC Baník Ostrava

Béčko Baníku prohrálo ve středeční přípravě v Karviné s domácí rezervou MFK 0:1. Juniorka bez několika zraněných hráčů inkasovala jediný gól po rohu v osmé minutě.

“Do utkání jsme proti hráčům širšího A-týmu Karviné vstoupili zakřiknutě, nebyli jsme dostatečně aktivní a v osmé minutě jsme na to doplatili gólem po rohu. Poté se hra v poli vyrovnala, soupeř byl ale nebezpečnější a vytvořil si více příležitostí.” řekl trenér Tomáš Hejdušek.

Do druhé půle soupeř prostřídal a poslal do hry více hráčů béčka, my měli herní aktivitu a soupeř hrozil výhradně z brejků. Skórovat se nám ale nepodařilo. Spokojeni s výkonem být nemůžeme. Chyběla nám větší přímočarost a rychlost v přechodové fázi a měli jsme hodně nepřesnosti v předfinální fázi,” doplnil trenér Tomáš Hejdušek.