JUNIORKA NA HANÉ ZNOVU NEUSPĚLA

Na Hané to juniorce Baníku dlouhodobě nejde. A výjimkou nebyl ani nedělní zápas, ve kterém hosté na půdě rezervy Sigmy Olomouc utrpěli porážku 0:3. Díky zaváhání Jihlavy v Karviné má ale Baník dvě kola před koncem nadstavby na pátou Vysočinu stále tříbodový náskok.

Baníkovci do zápasu nastoupili s dvěma hráči áčka Denisem Granečným a Milanem Jiráskem, výrazněji se však do průběhu zapsaly olomoucké ligové akvizice na straně domácích. Lalkovič se už ve 20. minutě uvolnil a technickým pokusem překonal Chmiela.

Sigma byla nebezpečnější a druhým gólem to v 36. minutě potvrdil Zifčák. Lalkovič ve druhém poločase z přímého kopu ještě orazítkoval břevno Chmielovy brány, ale sedm minut před koncem tentýž hráč přidal třetí pojistku na olomoucké vítězství.