JEŽÍŠEK Z RADNICE NADĚLOVAL VÍCEKRÁT

Dárky předal místostarosta Jan Dohnal. Foto: Městský obvod Ostrava - Jih

Charitní dům svaté Zdislavy a Čtyřlístek – Centrum pro osoby se zdravotním postižením ve Výškovicích. To byly další dvě adresy, kam v prosinci zavítal Ježíšek z radnice.

Dárky na těchto dvou místech předal místostarosta Jan Dohnal. „Rodina a pomoc handicapovaným jsou jedny z priorit obvodu. I proto se snažíme pomáhat tam, kde to je potřeba, protože ne každý má možnost trávit Vánoce s rodinou v zázemí domova tak jako většina z nás.  Navíc i tyto zdánlivě malé skutky mohou inspirovat další občany k tomu, aby pomáhali druhým,“ uvedl místostarosta Jan Dohnal.

Charitní dům svaté Zdislavy poskytuje zázemí pro maminky s dětmi. Zatímco Čtyřlístek – Centrum pro osoby se zdravotním postižením zajišťuje lidem s mentálním postižením nezbytnou celodenní podporu, vycházející z jejich potřeb, schopností, možností a zdravotního stavu.

(nm) Zdroj: Město Ostrava, městský obvod Ostrava – Jih