DESÍTKY ZNAČEK ZDRAVÉ KOSMETIKY Z ČESKÉ REPUBLIKY SE PŘEDSTAVÍ NA GREEN BEAUTY MARKETU V OSTRAVĚ

Green Beauty Market se svými pop-upy s přírodní kosmetikou a ekologickou drogerií se letos rozrostl již do tří českých měst a stejně jako loni zavítá i do Ostravy, a to v sobotu 19. října, kdy se akce bude konat v industriálním prostoru Showroomu koupelen Elements. Návštěvníci budou moci vše otestovat, konzultovat, nechat se nalíčit a ošetřit a samozřejmě také nakoupit, a to u nejlepšího výběru z českých, slovenských a zahraničních green beauty značek.  Vstup na akci je zdarma, celodenní program také.

Ostravští milovníci přírodní kosmetiky loni vytvořili vřelou domáckou moravskou atmosférou, kterou věříme, že se podaří navodit i letos, a to díky pozitivně naladěným výrobcům a distributorům, a především vděčným zákazníkům.

„Jsem nadšená, že díky rostoucímu zájmu Čechů o zdravou péči o sebe a o rodinu, roste poptávka po přírodní kosmetice a ekologické drogerii, a proto náš Green Beauty Market letos přijede již do tří měst v České republice“, říká zakladatelka Green Beauty Marketu Andrea M. Vémolová a dodává „Složení veškerých produktů, které se objeví na jednotlivých pop-upech, pečlivě kontrolujeme, a tak si návštěvníci mohou být jistí, že vystavovaný sortiment je bez parabenů, silikonů, ropných derivátů, SLS, SLES, syntetických aromat a barviv. U zahraničních distributorů dáváme přednost značkám s certifikáty: BDIH, USDA Organic, Soil Association, ICEA, Ecocert, CosmeBIO/NAT, Cosmos Organic a Cosmos Natural a českým CPK a CPK BIO. Letos jsme se také rozhodli více podpořit lokální producenty přírodní kosmetiky a nabídnout jim extra prostory pro prezentaci. V poslední době se totiž i u nás  objevily úžasné skvosty, úspěšně konkurující svým složením a kvalitou zahraničním indie značkám.“

Vstup na akci je stejně jako předešlé ročníky zdarma, včetně všech přednášek. Prvních 1000 návštěvníků, registrovaných přes platformu salon24.cz navíc získá dárek v podobě aktuálního čísla Pravého domácího časopisu. Říjnové a listopadové číslo Pravého domácího časopisu se v rámci spolupráce bude věnovat z velké části tématům z oblasti přírodní kosmetiky. Registrace bude spuštěna koncem září 2019 a odkaz najdete na webu greenbeautymarket.cz.

Seznam všech značek vystavujících v jednotlivých městech najdete ZDE.

Více na www.greenbeautymarket.cz