Deset nominací pro hráče Baníku

Foto zdroj: FC Baník Ostrava

Listopadový reprezentační termín se bude v hojné míře týkat i fotbalistů Baníku. Pokud nenastanou změny ze zdravotních důvodů, na reprezentační srazy zamíří z Ostravy deset hráčů.

Z áčka byli nominováni záložníci Tomáš Rigo a Matěj Šín, které se slovenskou jednadvacítkou, respektive českou dvacítkou čekají přátelské zápasy.

David Krupička a Michal Málek letí s českou devatenáctkou na turnaj do Severního Irska, kde změří síly s domácím výběrem, Portugalskem a Maďarskem. Znamená to, že budou scházet třetiligovému béčku v posledním utkání sezony proti Frýdku-Místku.

Osmnáctka hraje dvě přípravná utkání proti Německu a Portugalsku a pozvánku obdrželi i Ondřej Drobek, Marek Havran a Bohuslav Musil. A do sedmnáctky bylo z Baníku pozváno rovněž trio Jiří Míček, David Řeháček, Matouš Zástřešek, které v Portugalsku čeká základní fáze kvalifikace o ME proti domácím, Černé Hoře a Albánii.

Slovensko U21: Tomáš Rigo, ČR U20: Matěj Šín, ČR U19: David Krupička, Michal Málek, ČR U18: Ondřej Drobek, Marek Havran, Bohuslav Musil, ČR U17: Jiří Míček, David Řeháček, Matouš Zástřešek.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava