CELOPRÁZDNINOVÝ LETNÍ FESTIVAL V AKORDU

Tradiční průvod bude letos až za tmy. Foto: J. Zerzoň

Během letních měsíců pořádá Akord cyklus venkovních akcí pod názvem Letní festival, které jsou zaměřeny pro celou rodinu. Těšit se lze na pohádkové středy i koncertní čtvrtky v nově zrekonstruované letní zahradě. Vstup na všechny akce je zdarma.

Děti se mohou od 10. července do 21. srpna vždy každý čtvrtek těšit na pohádky hrané i loutkové. Nebude chybět ani zábavný program s kouzelníkem Faustínem. Pohádky začnou vždy v 17 hodin.

Milovníky hudby čeká pestrá nabídka čtvrtečních koncertů, které budou startovat vždy v 18 hodin. Jako první se 18. července představí Natálie Rotterová & Noe Roads, kterou můžete znát z TV soutěže The Voice 2019. O týden později zazní české i zahraniční rockové hity díky kapele The Rock Band. První srpnový den zahraje ostravský písničkář inspirovaný Karlem Krylem – Pavel Kohn. 8. srpna vystoupí akusticky ostravská glam-rocková kapela Bad Joker´s cream. Hudební seanci zakončí punkový komik a zároveň taky dramaturg Akordu Honza Ražnok se svým projektem Comar in the cube.

V případě nepříznivého počasí se pohádkové akce přesouvají do klubu Akord, hudební produkce se ruší. Veškeré podrobnosti k letnímu programu a aktuální informace najdete na www.dk-akord.cz.

(ab) Zdroj: Město Ostrava