POHODLNÉ, SNADNÉ, BEZHOTOVOSTNÍ A NADČASOVÉ – takové je cestování v našem kraji.

Moravskoslezský kraj ukončil tendry na autobusové dopravce, jehož výsledkem je výhodnější a komfortnější cestování veřejnou hromadnou dopravou. Klíčovým aktérem ve veřejné dopravě je právě společnost Koordinátor ODIS. Ta má v kraji 3 301 autobusových zastávek a přepraví téměř 121 miliónů cestujících, pro které vyjíždí do ulic nové nízkopodlažní ekologické autobusy. Autobusy, které již vyjely na Karvinsku a Orlovsku nabízí nové technologie a komfort, který zajistí kvalitnější, rychlejší a příjemnější cestování. Směle tak konkurují osobním autům.
VEŘEJNÁ HROMADNÁ DOPRAVA – NOVÁ BUDOUCNOST?

NECHTE AUTO DOMA! NAŠE AUTOBUSY JSOU ŠETRNĚJŠÍ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ!

Lidé denně cestují do práce, do školy, za zábavou nebo za svými blízkými a u toho si čtou, poslouchají hudbu nebo relaxují, protože v takto vybavených autobusech skutečně mohou. Cestování s našimi autobusy je POHODLNÉ díky kapacitnějším a klimatizovaným prostorám, SNADNÉ díky přehlednému systému elektronických informačních panelů, BEZHOTOVOSTNÍ díky bezkontaktní čipové kartě ODISce a NADČASOVÉ díky WIFI, USB portům a mobilní aplikaci.

TESTUJÍCÍ CESTUJÍCÍ! NAŠE AUTOBUSY PROCHÁZÍ TÍM NEJTĚŽŠÍM TESTEM.

Zjišťovali jsme, čím je pro Vás cestování MHD? Povinnost, nutné zlo, přesun z místa A na místo B? Nebo naopak kumulace slasti, protože v našich autobusech můžete relaxovat, poslouchat hudbu, číst si, povídat si… Naše služby testují cestující autobusů, které již vyjely na Karvinsku a Orlovsku. Zjišťují, co vše nízkopodlažní ekologické autobusy nabízí a jak nabídka služeb těchto autobusů ovlivňuje jejich požitek z cesty. Cestování MHD nemusí být jen způsob dopravy. Může to být kvalitně strávený čas, kde se cítíte dobře. VEŘEJNÁ HROMADNÁ DOPRAVA – NOVÁ BUDOUCNOST! TO JE ODIS. www.tojeODIS.cz, naleznete nás také na FB

(nm) kp