ADVENTNÍ KONCERT BÍLÉ HOLUBICE PŘINÁŠÍ KOUZLO VÁNOC

,,Tiše a ochotně purpura na plotně voní, stále Voní…“ také na vás z těch slov dýchla atmosféra Vánoc? Píseň pánů Suchého a Šlitra nás v nejtajemnějším období roku provází už více než pětapadesát let. Adventní koncerty našeho souboru tak dlouhou historiiještě nemají, ale přesto už se staly neodmyslitelnou součástí předvánočního času – těch krásných dní těšení a příprav, zastavení a zamyšlení.

Stejně jako v předešlých letech jsme i tentokrát připravili slavnostní večer, ktený bude poctou našim tanečníkům a jejich hostům. V půvabné předvánoční atmosféře se představí Michal Žáček, Jakub Kupčík, Jan Uvíra a Patrik Ulman, aby se společně s tanečníky Bílé holubice a jejich hosty stali součástí Kouzla Vánoc.

Přivřete oči a představte si, Že stojíte na ulici plné domů, slavnostně vyzdobených výkladních skříní, kolem vás procházejí, loudají se nebo spěchají lidé, kdesi v dáli cinkne kostelní zvon a z nebe se snáší první vločky sněhu… To je ten správný okamžik, aby se začaly dít malé i velké zázraky. Protože každý z nás v sobě nosí přání, které si něžně chrání ve svém srdci a doufá, že se mu jednou splní. A právě vánoční čas může b,ýt tou správnou chvílí, ve které se tajná přání stanou skutečností.

(ab)