Středa se blíží: všichni v bílém, průvodce programem

Jeden z vrcholů oslav sta let založení Baníku už doslova klepe na dveře. Zápas proti Celtiku Glasgow se odbude už ve středu na Městském stadionu od 18:00.

Co vás všechno čeká, pokud na stadion dorazíte? Přečtěte si podrobný program a praktické informace. Pokuste se být na svých místech v hledišti ideálně v 17:30!

STADION

Brány stadionu se otevřou už v 16:00, tedy dvě hodiny před výkopem. Hned za turnikety obdrží každý návštěvník speciální výroční šálu, která je v ceně vstupenky. V prostoru před Fanshopem FCB bude stejně jako v posledním ligovém utkání umístěna FORTUNA střelnice, ve které si můžete zasoutěžit o voucher v hodnotě 10 tisíc korun do klubového fanshopu. Vzhledem k předpokládané návštěvě se Baník s provozovatelem občerstvení snažil vyjednat co největší posílení kapacit; v provozu budou v prostoru tribun B a D i dva rychlovýčepy piva Beerjet.

DRESS CODE

Všichni v bílém! Výjimečný zápas si žádá i jednotné barevné sladění diváků. Přijďte v bílém tričku nebo košili, ať je optický efekt co nejlepší.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Pokud se na výroční utkání chystáte, buďte na svých místech ideálně 30 minut před výkopem, ať o nic nepřijdete! Hlavním spíkrem, který celé utkání uvede, je ostravský rodák a velký fanoušek Baníku Ondřej Novotný, známý jako promotér série Oktagon MMA. Předzápasový program zpestří v 17:47 vystoupení dvojice Chacharski & Pretorian. V rámci předzápasového programu budeme také losovat soutěžící do poločasové soutěže se společnostmi TCL a 11Teamsports. Přibližně deset minut před výkopem vhodí naši zástupci do hlediště tři míčky. Fanoušci, kteří míček zachytí, se dostaví v poločasové přestávce před VIP recepci na hlavní tribuně, kde budou detailně instruováni.

MAGAZÍN SPECIÁL, FANSHOP

Speciální zápas, speciální číslo magazínu. Za 30 korun si můžete pořídit zvláštní vydání tradičního bulletinu, který vám na 28 stranách přinese například rozhovor s Luďkem Mikloškem nebo zajímavý příběh Ľubomíra Moravčíka, bývalé opory Celtiku, zkušenosti Baníku s ostrovním fotbalem a další zajímavosti. Dále bude speciálně k tomuto utkání v prodeji také klasická půlená šála, pamětní vlaječka nebo tričko.

POKLADNY

Pokladny budou otevřeny od 15 hodin. Můžete v nich kupovat jednak lístky na utkání se Celtikem (pokladna číslo 2 a 3), na záříjový Baník Fest (pokladna 4) a pokladna číslo 5 je vyhrazena prodeji permanentek a výměně e-ticketů za klasické plastové karty.

DOPRAVA, PARKOVÁNÍ

Pokud na zápas cestujete vlakem, vystupte na stanici Ostrava-Svinov. Odtud pojede tramvajová linka číslo 17 přímo na stadion. Předejdete tak možným potížím s přeplněnou MHD na stanici Ostrava hlavní nádraží, kam se budou sjíždět návštěvníci hudebního festivalu Colours Of Ostrava. Dorazíte-li autem, můžete využít všech parkovacích ploch u Ostravar Arény i na ploše bývalého zimního stadionu Lednáček.