Rodinný festival Bezva Fest se vrací do Ostravy!

Foto: Rodinný festival Bezva Fest

Nejzábavnější rodinný festival je tady! Bezva Fest vyráží na svou druhou celorepublikovou tour, během které navštíví i Ostravu. Už 18. 5. se na koupališti SAREZA v Ostravě-Porubě mohou návštěvníci těšit na celodenní bohatý program. Vstupenky v předprodeji seženete v síti Ticketportal. Děti do 100 cm mají vstup zdarma a rodiny můžou využít rodinné vstupné.

 

2 pódia, 30 atrakcí včetně nejdelší nafukovací překážkové dráhy u nás, 10 bezva zón pro celou rodinu, soutěže o hodnotné ceny, bohatý program – to vše je Bezva Fest. Navíc veškerá zábava, atrakce i program jsou v ceně vstupného! Vystoupí oblíbení interpreti a influencemi, pódia budou plné hvězd. Podrobný program naleznete na www.bezvafest.cz. Můžeme ale prozradit, že vystoupí Pokáč, Slza, Karol a Kvído, Kája a Bambuláček, Lollipopz, Tereza Mašková, Tary, Adéla Zouharová a další.

 

Nezapomenutelné zážitky si odnesou malí i velcí, festival nemá věkové omezení. Svou strukturou i náplní zaujme široké publikum. Cílem Bezva Festu je zábavnou formou předat zajímavé poznatky, rozvíjet fantazii a tvořivost a vést děti a mladistvé k pohybu. Toto vše zajistí bezva zóny. Pro nejmenší návštěvníky je připravena baby zóna s překážkovou dráhou s prvky Montessori. Zavítat mohou i do minizoo, kde se seznámí se zvířátky. Šikovné ručičky si užijí zábavu v kreativní zóně s několika různorodými dílničkami pod záštitou Wiki hraček.

 

Zóny her, fantazie i krásy a adrenalinu najdete ve sportovní zóně, jejímž partnerem je Decathlon, si návštěvníci na vlastní kůži vyzkouší známé i neznámé sporty a možná v některém z nich najdou zalíbení. Díky fantasy zóně se přemístíme světa karetních a deskových her. V game zóně budou k vidění a ozkoušení novinky z oblasti herních konzolí a PC. Letošní novinkou je eduzóna, kde se návštěvníci dozví spoustu zajímavých informací a novinek ze světa vědy, technologií, silniční bezpečnosti, ekologie a další.

 

Čím chci být? Na tuto otázku vám možná dá odpověď zóna povolání. Představí se zde několik druhů zaměstnání. Pro něžné pohlaví je připravena beauty zóna, ve které se dozví spoustu zajímavostí ze světa zdraví, kosmetiky a výživy. Pánové se mohou těšit na chlapáckou zónu s rychlými auty, crossfitem a další zábavou. A jaký je pohled na svět jinýma očima? To se dozvíte v charitativní zóně.

 

K odpočinku budou určeny relaxační zóny a pro mlsné jazýčky máme dobrou zprávu. V areálu bude dostatek stánků s občerstvením. Veškeré další informace a podrobnosti naleznete na www.bezvafest.cz a sociálních sitích FB, IG a TikToku Bezva Fest.

(nm)