LETOS ZNOVU HLEDÁME NEJVĚTŠÍHO SYMPAŤÁKA MARIÁNSKÝCH HOR A HULVÁK

Máte doma pejska nebo jiné domácí zvířátko? Přihlaste je do soutěže MISS PES a MAZLÍK 2021. V letošním roce vedení městského obvodu Mariánských Hor a Hulvák pořádá soutěž už podesáté a pravidla jsou velmi jednoduchá. Přihlásit můžete pejsky, kočky, papoušky, ale také morčata, křečky, pískomily a další zvířecí kamarády, které máte doma.

„Přihlášení je jednoduché. Na webové stránce www.misspes.cz stačí nahrát jednu až pět fotografií zvířátka, bydlícího v Mariánských Horách a Hulvákách a v jednoduchém formuláři připsat pár údajů o něm. Pokud je pro někoho jednodušší poslat fotografie e-mailem, je to samozřejmě také možné, a to na adrese soutez@misspes.cz,“ vysvětlil starosta obvodu Patrik Hujdus s tím, že zájemci o účast v soutěži musí své zvířecí kamarády přihlásit nejpozději do 15. září 2021.

Poté, tedy od 16. září začne probíhat hodnocení soutěžících. V letošním jubilejním ročníku doplní odbornou porotu také zástupci Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat z. s., který se stal zároveň partnerem soutěže. Porota vítěze nevybírá podle toho, co umí, ale podle sympatií a také toho, jak na fotografii váš zvířecí kamarád vypadá. Volte proto co nejkvalitnější záběry, na kterých jsou zvířátka dobře vidět. Samozřejmostí se již stalo zapojení veřejnosti do hlasování tak, aby mohl ve všech kategoriích každý z vás hlasovat pro svého favorita. Hlasování veřejnosti se uskuteční on-line, přímo na webu www.misspes.cz. Soutěžíme o krmivo, pamlsky a další zajímavé ceny.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v říjnu. Více informací o soutěži a fotografie soutěžících, včetně těch z předchozích ročníků najdete na www.misspes.cz.

(ab) Zdroj: Město Ostrava