Kam v Ostravě za zábavou?

Nevíte co podniknout a kam vyrazit za zábavou v Ostravě? Máme pro Vás pár tipů na kulturní vyžití v Ostravě 🙂  Stačí si vybrat a vyrazit …

Palečkovy Ježkárny

Dlouholetý člen divadla Semafor se premiérově představí v Ostravě se svým programem, v němž v osobitém podání zahraje nejen nezapomenutelné písničky Jaroslava Ježka a Osvobozeného divadla ze stejnojmenného CD, ale i řadu svých autorských skladeb. S programem Ježkárny se představí 1. února v 19 hodin v ostravském Domě kultury.

 

Tomás Klus. Foto: trebon.cz
Tomás Klus. Foto: trebon.cz

Klus s filharmonií

Zcela netradičně se 2. února v multifunkční aule Gong představí Tomáš Klus, a to s ostravskou Janáčkovou filharmonií. „Bude to škola i pro mě, protože se pořád snažím hudebně dovzdělávat,“ říká zpěvák, skladatel, kytarista a herec Tomáš Klus, který očekává třetího potomka. Jeden z mála zpěváků, který dokázal v anketě Zlatý slavík porazit božského Káju.

Folkový večírek

Pavel Dobeš patří již léta mezi stálice naší folkové scény. Je nenapodobitelný a nezařaditelný. Poznáte ho po první větě, prvním slově. V jeho písničkách jsou každodenní příběhy, které ve vás zanechají nezaměnitelný pocit. V Domě kultury vystoupí 15. února za brilantního kytarového doprovodu dlouholetého spoluhráče Tomáše Kotrby.

(nm)