Další streamovaný koncert z Janáčkovy filharmonie tentokrát i pro posluchače v sále

Po dvou měsících koncert opět i s posluchači v sále! Čtvrteční (14. 5. 2020) streamovaný koncert členů Janáčkovy filharmonie Ostrava z Domu kultury města Ostravy budou moci posluchači sledovat nejen online ale někteří také přímo ze sálu.

„Symbolicky a také samozřejmě s ohledem na hygienická opatření jsme kapacitu sálu v probíhající 66. sezóně stanovili na 66 míst,“ říká vedoucí marketingu Petra Javůrková. Vstupenky v ceně 100 Kč na vystoupení violoncellistů Jiřího Hanouska (koncertní mistr), Lukáše Novotného, houslistky Lenky Hejnešové a klavíristky Elišky Novotné, kteří pro tuto příležitost nastudovali skladby Händela, Haydna a Beethovena, je možné zakoupit online na webových stránkách www.jfo.cz. Ale je možné si přijít koupit vstupenky také osobně do prodejního místa JFO – Janáček pointu (ve vstupním prostoru Domu kultury města Ostravy vpravo). Před i během koncertu budou dodržována všechna hygienická opatření a v orientaci návštěvníkům koncertu pomohou cedule s instrukcemi, které budou umístěny ve vestibulu i ve foyer před sálem DKMO.

„Velice mě těší skutečnost, že do streamovaných živých koncertů okamžitě a bez nároků na odměny zapojila výrazná část členů Janáčkovy filharmonie. A jsem také velice rád, že díky určitému rozvolnění restrikcí, můžeme na čtvrtečním koncertě alespoň části našeho publika poskytnout autentický a nenahraditelný zážitek z živého vystoupení,“ doplňuje ředitel JFO Jan Žemla.