Béčko Baníku zvítězilo na Hlubině

Rezerva Baníku zahájila sérii přípravných utkání vítězně. U příležitosti slavnostního otevření rekonstruovaného areálu Unie Hlubina porazila domácího účastníka krajského přeboru 3:1.

Dva góly vstřelil Daniel Smékal, jednu branku přidal Zdeněk Říha.

“Předně se sluší poděkovat organizátorům oslav za pozvání na tuto jistě historickou událost a věřím, že jsme svým vystoupením ke zdárnému průběhu oslav přispěli. Co se týká samotného utkání, byli jsme sice aktivnější než domácí, ale šance se objevovaly na obou stranách, především jedna z domácích byla více než vyložená, ale podržel nás gólman Dominik Matěj. A jak to tak bývá, ujali jsme se vedení my.

Nicméně po vlastním gólu se šlo do kabin za vyrovnaného stavu, zřejmě zaslouženého. Do druhého poločasu jsme prostřídali, zvýšili tempo hry, zatímco domácím v horkém počasí docházely síly a zápas jsme dvěma góly rozhodli. Ve finále mělo být skóre ještě vyšší, ale nebyli jsme dostatečně produktivní,” konstatoval asistent trenéra Ivo Staš.

Výsledek:

Unie Hlubina – Baník B 1:3 (1:1)

Branky: 44. vlastní – 27. a 73. Smékal, 57. Říha.

Sestava Baníku B: Matěj – Zouhar, Blahuta, Stoklásek, Fulnek – Boháč, Goral, Martiník, Jaroň – Smékal, Veliký. Střídali Sotorník, Holáň, Říha.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava