BANÍK ZAHAJUJE PRODEJ JARNÍCH PERMANENTEK!

Baník zahajuje prodej permanentních vstupenek pro jarní část sezony. Tedy i pro atraktivní nadstavbovou část! Fanoušci, kteří dosud permanentní vstupenku na tuto sezonu nevlastní, mají nyní šanci si ji pořídit. Od soboty 1. prosince si ji mohou zakoupit v infocentrech Elektra či Forum Nová Karolina, od pondělí 3. prosince také ve fanshopu Baníku Ostrava.

Pokud jste v létě propásli možnost zakoupit si permanentní vstupenku na Baník, máte nyní šanci zaváhání napravit. Anebo jste zkrátka v průběhu podzimu pocítili dodatečnou touhu permanentku mít? Také vám je určena nabídka, s níž Baník přichází. Za 990 korun (tribuna A za 1390 Kč, dětská permice za 290 Kč) si můžete permanentku na jarní část sezony (začíná v únoru 20. ligovým kolem) počínaje 1. prosincem  pořídit.

„Myslíme si, že o jarní permanentku bude ze strany fanoušků zájem. Sezonu jsme rozehráli velice dobře, je šance, že v nadstavbové části budeme hrát o zajímavé pozice, což hodnotu jarní permanentky, která je platná i pro nadstavbu, navyšuje a dělá z ní velmi zajímavé zboží,“ uvedl Martin Rak, marketingový a obchodní ředitel FC Baník Ostrava.

Každý, kdo při nákupu permanentky zadá své kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefon, e-mail), má šanci v průběhu každého domácího zápasu vyhrát velmi zajímavé ceny. Zájezd na zahraniční fotbalové utkání, zapůjčení vozu značky Toyota na víkend, voucher v hodnotě 1000 korun na konzumaci v restauraci P.U.O.R. Slezska, či dres Baníku. Zadání kontaktních údajů je výhodné také pro případ ztráty permanentní vstupenky.

Pozor! Také stávající majitelé permanentních vstupenek mají šanci své kontaktní údaje dodatečně nahlásit. Lze tak učinit ve fanshopu na městském stadionu, v infocentrech Elektra i Nová Karolina.

Permanentka sice platí až na utkání, které se budou hrát na jaře, její výhody, jako například sleva na zboží ve fanshopu či nákupu vánočního stromečku v areálu městského stadionu, začnou platit okamžitě.

(nm) Zdroj: FC Baník Ostrava