BANÍK SI DNES ZAHRAJE S VÍTKOVICEMI

Přípravný zápas s druholigovými Vítkovicemi sehraje Baník Ostrava v pátek v Čeladné. Utkání je vyvrcholením čtyřdenního soustředění, které Baník v Beskydech absolvuje. Zápas má výkop v 11 hodin.

Trenér Bohumil Páník vidí hned několik pozitiv na skutečnosti, že si Baník zahraje právě s Vítkovicemi. „Zaprvé se jedná o tým, který je aktuálně v zajímavé formě. Vítkovice si vedou ve druhé lize velmi dobře,“ upozornil Bohumil Páník na skutečnost, že spoluuživatel městského stadionu se aktuálně těší osmé příčce druholigové tabulky. Což je příjemné překvapení. „Zadruhé to mají Vítkovice do Čeladné kousek a zatřetí je to tým, v němž máme několik hráčů na hostování a pro mě bude velice užitečné vidět je v akci,“ pravil trenér Baníku.

Zdravotní stav týmu označil Bohumil Páník za relativně uspokojivý. „Všichni zdraví hráči do utkání zasáhnou, což je pro udržení herního rytmu velmi dobře,“ dodal ostravský kouč.

Utkání začíná v 11 hodin, jeho pořadatelem je klub z Čeladné, takže permanentní vstupenky pro tento duel platit nemohou.

(nm) Zdroj FC Baník Ostrava