AUTOGRAMIÁDA OPĚT PŘIVÁBILA DAVY FANOUŠKŮ

Stejné místo, stejný úspěch. Autogramiáda hráčů áčka Baníku se po roce vrátila se vší parádou do galerie nákupního centra Forum Nová Karolina a znovu se setkala s velkou odezvou fanoušků.

Ačkoliv příjezd mužstva byl naplánován až na 17:30, první natěšení fandové se do fronty řadili už o tři hodiny dříve. Když se Milan Baroš a spol. před půl šestou konečně objevili ve foyer obchodního centra, už je očekávala více než tisícovka lidí.

„Krásné, kolik fanoušků zase přišlo. To je zkrátka Baník,“ usmála se baníkovská legenda při pohledu na nekonečný dav, který se vinul z prvního patra po schodech až do přízemí. Téměř kompletní mužstvo včetně trenérů – scházel pouze reprezentant Denis Granečný – nakonec zbrusu novou edici hráčských karet podepisovalo přibližně tři a půl hodiny! Do posledního čekatele.

„Slíbili jsme, že se podepíšeme všem, kteří dorazí. Bylo to dlouhé, ale jsme rádi, že se fanouškům můžeme alespoň takhle revanšovat za jejich celoroční podporu,“ prohlásil Milan Baroš, který v rámci autogramiády pokřtil i nový energy drink Baník.

Hosty večera byli také bývalí hráči a legendy Rostislav Vojáček, Zdeněk Rygel, Václav Daněk, Martin Lukeš, Petr Samec, Radek Slončík, René Bolf, Marek Poštulka, Ivo Staš, Jaroslav Janoš včetně vedení klubu Marka Jankulovského a Michala Běláka.

„Hledím, kolik fanoušků přišlo a jak to je celé perfektně zorganizováno. Je to perfektní akce hodna klubu s takovou fanouškovskou základnou jako Baník,“ řekl Martin Lukeš.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava