Za dveřmi je GAP! První tuzemský obchod bude v Ostravě

Fanoušci špičkové módy se konečně dočkali. Ze San Francisca zamíří do Ostravy legendární značka GAP. Forum Nová Karolina ukáže ikonická tři písmena jako první obchodní centrum v Česku. Slavná módní značka přivítá první nadšence během podzimu.

Pro vánoční sezonu chystá Forum Nová Karolina několik zajímavých novinek a aktivit. Na otázky odpověděl Tomáš Lučan, marketingový ředitel obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina.

 O jaké obchody jste již letos rozšířili nabídku vašeho obchodního centra?

Letos se nám podařilo, i když ta situace není vůbec lehká, otevřít ve Foru Nová Karolina již několik obchodů zajímavých a zvučných jmen. Máme tak v Ostravě obchod světoznámého módního návrháře, který patřil ve druhé polovině 20. století k těm nejúspěšnějším a nejinspirativnějším. Vytvořil kolekce třeba pro Madonnu nebo Kylie Minogue. Naše prodejna Karl Lagerfeld je jediným tuzemským obchodem této značky mimo Prahu.

 

Mezi letošní novinky bych zahrnul ještě originální značku oblečení Tatuum, kvalitní značku volnočasového a outdoorového oblečení Regatta Outdoor nebo nejnovější koncept obuvnické značky Deichmann. Zákazníci u nás rovněž najdou jediný módní obchod Mango na severní Moravě. Největší překvapení jsme si ale nechali až na konec roku, kdy k nám do Ostravy přivezeme světovou extra třídu.

 

Značka GAP je v módním světě opravdový pojem…

Je to tak. Za půl století, kdy se GAP pohybuje v módní branži, se z této americké značky volnočasového oblečení a doplňků stala jedna z nejikoničtějších módních značek na světě. V současné době působí ve více než 40 zemích po celém světě. Kdo by neznal dnes již legendární mikiny s výrazným logem uprostřed. Myslím, že je to skvělá zpráva pro všechny fanoušky módy nejen z Ostravy, ale i širokého okolí.

Rozbalí si vaši zákaznici ještě nějaký dárek v podobě nového obchodu?

Do konce roku 2020 otevřeme v našem ostravském centru ještě americkou značku Under Armour, která se proslavila zejména funkčním oblečením. Sestavu našich obchodů pak také obohatí obchod s domácími potřebami Banquet.

 

Připravujete něco nového také pro „vánoční sezonu“?

Návštěva obchodní centra už není v dnešní době jen o nakupování a navštěvování obchodů. Musíme našim zákazníkům nabídnout něco navíc, nějaký nový zážitek, aby se u nás cítili příjemně a čas strávený v našem obchodním centru si co nejvíce užili. Takový „velkolepý“ zážitek představíme pro letošní vánoční sezonu.

 

Budeme mít ve Foru Nová Karolina zbrusu novou vánoční výzdobu, která bude pařit k tomu nejlepšímu, co před Vánoci v obchodních centrech uvidíte, a to nejen u nás, ale i v sousedních státech. Výzdoba přinese svým ojedinělým provedením a interaktivními prvky naprosto špičkový a magický zážitek malým i velkým návštěvníkům. Také budeme samozřejmě bezplatně balit dárky a dětem nachystáme nové herní koutky.

(nm)