VÝTĚŽEK Z 27. REPREZENTAČNÍHO PLESU OBVODU JIH PŮJDE NA DOBROU VĚC

Na 27. reprezentačním plesu našeho městského obvodu se plesalo, smálo, vyhrávalo, ale i pomáhalo. Kromě skupiny Vašo Patejdla hrála k tanci také kapela Cower show band, zazněla i pocta Waldemaru Matuškovi v podání Jaromíra Adamce.

Úvodního tance se v duchu česko-slovenské symboliky ujal starosta partnerské městské části Košice-Západ Marcel Vrchota s českou partnerkou, slovenskou dámu pak na parketu doprovázel náš místostarosta Otakar Šimík. Ostravský bavič, muzikant a skladatel Jiří Krhut svou One man show pošimral nejednu bránici a potěšila i dechberoucí lightshow Postrpoi.

Vyhrát se dalo během večera několikrát, nejenom v tombole s 37 cenami, kde si vítěz hlavní ceny odnesl set zlatých náušnic s prstenem věnovaný starostou Martinem Bednářem. K překvapením večera patřily nafukovací balónky s poukazy na výhry. Dárky do tomboly darovali jednotliví radní našeho obvodu, ale také společnosti BANDI VAMOS, Ostravské městské lesy a zeleň, Technické služby Ostrava-Jih, Ollies, Vinospol, Hotel Rudolf Havířov, Zámek Zábřeh, DK AKORD, Národní divadlo moravskoslezské, I-Květiny, Sareza, Dopravní podnik Ostrava a Kulturní zařízení Ostrava-Jih.

Stánek společnosti Rudolf Jelínek se nacházel ve foyer a při objednávce z široké nabídky nápojů za dobrovolnou cenu navíc hřál pocit z podpory Domova pro seniory na Čujkovově ulici v Zábřehu. Sečteno-podtrženo: bylo vybráno přesně 7985 korun. Starosta Martin Bednář a Přemysl Kovář, člen dozorčí rady společnosti Rudolf Jelínek, částku dorovnali na 10 000 Kč a peníze předají Domovu pro seniory.

(ab) Zdroj: Město Ostrava