Volkswagen nabízí SUV modely na úvěr s úrokem od 3,9 % a dalšími výhodami

Foto: Volkswagen nabízí svá SUV na výhodný úvěr. Zdroj: Porsche Česká republika s.r.o.

Volkswagen spouští novou zvýhodněnou nabídku pro motoristy, kteří chtějí jezdit v novém SUV .Volkswagen bez starostí a s přehlednými náklady bez rizika nečekaných výdajů a vlivu inflace. Všechny modely z širokého portfolia značky Volkswagen lze nyní pořídit na úvěr s mimořádně nízkým úrokem již od 3,9 % p.a. Zákazník si přitom může přizpůsobit parametry úvěru svým potřebám a jako bonus navíc obdrží servis na 5 let zdarma.

„Volkswagen chce být pro své zákazníky bezpečným přístavem v současné finanční bouři,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „Proto jsme do naší zvýhodněné nabídky zařadili kompletní řadu našich modelů v oblíbeném segmentu SUV, které si naši zákazníci mohou pořídit výhodně na úvěr s velmi nízkým úrokem. A jako bonus navíc obdrží značkový servis na pět let zdarma. To je jistota, která ochrání jejich rodinný rozpočet před nečekanými výdaji po dlouhé roky bezstarostného provozu.“

Autorizovaní prodejci Volkswagen nově nabízejí nejnižší možný úrok při pořízení libovolného modelu SUV značky Volkswagen. V závislosti na volitelných parametrech úvěru od akontace až po délku splácení začíná úroková sazba již od 3,9 % p.a. Zvýhodněné podmínky platí pro všechny nově objednané i skladové vozy Volkswagen. Akci lze navíc zkombinovat se zvýhodněním za poskytnutí ojetého vozu na protiúčet. Zákazník tím může ušetřit dalších 40 000 Kč a získat prodlouženou záruku minimálně na 4 roky/ 80 000 km.

Volkswagen T-Cross tak lze pořídit na splátky již od 8 282 Kč měsíčně, Taigo vyjde na 8 347 Kč měsíčně a výše splátky u modelu T-Roc začíná již od 10 472 Kč měsíčně. Pořízení všestranných SUV Tiguan a Tiguan Allspace v nejdostupnější konfiguraci ukrojí z rodinného rozpočtu 13 298 Kč, resp. 14 813 Kč měsíčně. Splátky zvýhodněného úvěru zahrnují jak povinné ručení, tak havarijní pojištění včetně pojištění skel!

Pro zájemce o vůz Volkswagen, kteří si nevyberou z modelové řady SUV, bude poskytnuta stejně výhodná nabídka i na všechny ostatní vozy z aktuální nabídky.

Zákazník navíc jezdí po dobu 5 let nebo do ujetí 60 000 kilometrů na pravidelné servisní prohlídky do autorizovaného servisu zdarma. K výhodnému úvěru totiž obdrží tuto službu jako bonus, který klienta ochrání před inflací v době rostoucích cen práce a náhradních dílů. Servisní prohlídky ve variantě „Service“ zahrnují servisní úkony předepsané výrobcem, například výměny oleje, filtrů, zapalovacích svíček nebo palivového filtru. Prokazatelná servisní historie vozu ve spojení s výborným technickým stavem kromě toho zvyšuje hodnotu ojetého vozidla při následném prodeji. S každou absolvovanou servisní prohlídkou se také prodlužuje platnost asistenční služby Mobility+ s platností ve většině evropských zemí, která zajistí mobilitu při nečekaných událostech na cestách.

Odkaz na akční nabídku: https://www.volkswagen.cz/akce-financovani/nizky-urok

(nm)