Summer Open Air, největší taneční párty na štěrkovně!

Co tě nemine, kámo? Super muzika, fajn lidi a něco navíc… Tak se prezentuje největší taneční párty léta 2019 pod širým nebem na štěrkovně v Hlučíně, neboli Summer Open Air. Proběhne v pátek 14. června.

Letos premiérově na dvou scénách se představí celkem patnáct zástupců elektronické taneční muziky. NFIX & Candice, Criminal Noise, Milan Lieskovský (Slovensko), DJ Beros, DJ Pollini, DJ Mike Zee a DJ Contest Winner na EBM Stage. DJ Gi-A, Ian Blond, DJ Kmin, Lesko, Daddy Adamsa a DJ Contest Winner pak budou na House Stage.

„Doufáme, že nám tentokrát vyjde počasí, dvakrát se nevydařilo,“ uvedl za pořadatele Jakub alias Criminal Noise. Jen na první ze dosavadních čtyř akcí Summer Open Air podle něj bylo hezky a dorazilo na 2600 lidí.

Letošní největší taneční párty na hlučínské štěrkovně začíná od 19 hodin, a pozor, je určena jen pro velké kluky a holky. „Vstup je od patnácti let,“ vysvětlili pořadatelé.

Cenu vstupenky na Summer Open Air 2019 stanovili lidovou – v první právě doprodávané vlně činí jen sto korun. Ve druhé vlně bude o padesát korun dražší a na místě zaplatí návštěvník 200 korun. V programu je také fotokoutek, fotoreport, aftervideo, bar steakový i koktejlový.

(nm)