Společnost LIBERTY Ostrava pokračuje v digitalizaci a spouští novou aplikaci pro zákazníky

Foto zdroj: LIBERTY Ostrava a.s.

LIBERTY Ostrava spustila novou mobilní aplikaci vyvinutou ke zjednodušení komunikace se stávajícími zákazníky hutě a pro snadnější orientaci potenciálních zákazníků.

Aplikace uživatelům umožňuje procházet na jednom místě celý sortiment ocelových výrobků z huti LIBERTY Ostrava a její sesterské společnosti LIBERTY Galati v Rumunsku, jehož součástí jsou za tepla a za studena válcované výrobky, ocel s povlakem zinku nebo nátěrem, dlouhé a ploché výrobky, trubky, důlní výztuže i silniční svodidla.

 Aplikace v kostce: 

Přehlednou a intuitivní aplikaci, která je určena jak stávajícím, tak i potenciálním zákazníkům, vyvinula ve spolupráci s týmem technicko – zákaznického servisu LIBERTY Ostrava firma Voygerman Technology.

Aplikace obsahuje výrobkové katalogy, brožury a také možnost poslat nezávaznou poptávku na požadovaný typ zboží.  Jejím prostřednictvím mohou klienti sledovat stav zpracování svých objednávek online a zároveň mají přístup k obchodním dokumentům, jako jsou objednávky nebo faktury. Aplikace je dostupná v operačních systémech Android a iOS.

 
V posledních letech jsme svědky toho, jak enormní výhody přináší digitalizace všem typům společností a jsme si vědomi, že je naprostou nezbytností také pro efektivní fungování naší huti. Zároveň s modernizací výrobních technologií proto modernizujeme i naše komunikační nástroje. Vzhledem k obrovské šíři výrobkového portfolia LIBERTY Ostravy jsme na vývoji spolupracovali se zástupci provozů naší huti a obchodními zástupci jednotlivých produktových segmentů. Věřím, že aplikace bude pro naše zákazníky jednoznačným přínosem, “ řekl lídr projektu Radek Němec z technicko – zákaznického servisu LIBERTY Ostrava.

(nm)