Ostravská Karolina slaví 10 let

Obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina slaví 10 let od otevření a chystá velkolepý program pro návštěvníky, jehož hlavní hvězdou bude Leoš Mareš a Miro Jaroš. Návštěvníci se již tento víkend mohou těšit na mega párty, ale také fashion či dance show a narozeninové slevy, dárečky a soutěže.

V roce 2012 se otevřely brány nadčasového nákupního centra Forum Nová Karolina v centru Ostravy. Již v té době byl tento projekt velmi ambiciózní, ale přesto se potvrdila vize holandských architektů, že lidé nebudou jen nakupovat, ale budou se chtít bavit, potkávat a objevovat nové zážitky, a to vše pod jednou střechou. Obchodní centrum nabídlo návštěvníkům na ploše o rozloze 60 000 m2 více než 220 českých i zahraničních značek, ale i nadstandardní služby, zábavu, kulturu či výběr české a zahraniční gastronomie. Od roku 2012 navštívilo centrum více než 85 milionů zákazníků a za tuto dobu se změnil také ráz města samotného: „Výstavba obchodního centra přitáhla další investory, takže v okolí vznikly rezidenční byty a kanceláře, zrekonstruovaly se budovy Trojhalí, urychlil se rozvoj infrastruktury a lidé zde začali trávit svůj volný čas,“ vysvětluje Tomáš Lučan, marketingový ředitel společnosti Active Retail Asset Management (ARAM), která má správu obchodního centra Forum Nová Karolina ve svém portfoliu.

Světové značky už tehdy vsadily na dominantní obchodní centrum, které se nebálo dále investovat do rozvoje: „Otevřeli jsme unikátní herní zónu pro děti, nainstalovali moderní parkovací systém s rozpoznáváním poznávacích značek, ale také zahájíme v příštím roce rozsáhlou modernizaci food courtu, který bude odrážet nejnovější designové i technologické požadavky zákazníků,“ dodává Martin Kubík, ředitel obchodního centra, který zde působí od samého prvopočátku. Návštěvníci si mohou užívat unikátních značkových obchodů jako třeba Peek & Cloppenburg, Gant, Karl Lagerfeld, Replay, Diesel, Guess, GAP, Mohito, Etam, Under Armour, Rituals ale také se potkávat na kulturních, sportovních či gastro akcích, které obchodní centrum pořádá.

Tento víkend 16. – 18.9.2022 se uskuteční oslava desetiletého výročí obchodního a zábavního centra a návštěvníci se mohou těšit na VIP lounge s výdejnou dárků za nákupy, welcome drinky či dortový bar. Celý víkend pak bude ve znamení 20 až 70% slev ve více než 150 obchodech. Během víkendu si můžete poslechnout živé vysílání Hitrádia ORION, s dětmi se vyfotit ve fotokoutku nebo se nechat zkrášlit vizážistkou. Pro nadšence do herních konzolí je přichystána NINTENDO herní zóna. Sobotní odpoledne už bude patřit módní přehlídce s finalistkami soutěže Miss CZECH REPUBLIC a od 18 h vypukne velkolepá show s Leošem Marešem. V neděli se mohou děti s rodiči těšit na soutěžní program se značkou Fisher Price, od 14h se předvedou tanečníci z BEAT UP CREW SHOW a v 16 h program zakončí zpěvák Miro Jaroš s kapelou. Během víkendu proběhne zároveň slevová akce Dny Marianne. Vstup je zdarma. Více o programu na www.forumnovakarolina.cz.

PROGRAM:

PÁTEK – NEDĚLE

VIP LOUNGE (2. patro u výtahů)

· Výdej dárků za nákupy (PÁ + NE 10:00 – 19:00 hod. / SO 11-21 hod.)

· Welcome drinky

· Dortový bar

· Soutěže o ceny

· Fotokoutek

· Vizážistka (líčení a diagnostika pleti)

· Živé vysílání s Hitrádiem ORION

HERNÍ ZÓNA – NINTENDO (2.P. u Knihkupectví Luxor)

· herní zóna pro malé i velké (PÁ-NE 10-18 hod.)

SOBOTA

· KAROLINA FASHION SHOW (13:00 – 18:00 hod.)

· MEGA PÁRTY S LEOŠEM MAREŠEM (od 18 hod.)

NEDĚLE

· LET´S BE KIDS – soutěžní program pro celou rodinu s Fisher-Price (10:00 – 16:00 hod.)

· BEAT UP CREW SHOW- taneční show a nábor (14:00 – 15:30 hod.)

· MIRO JAROŠ – koncert pro děti (16:00 – 17:45 hod.)

(ab)