LUKÁŠ PAZDERA OPOUŠTÍ BANÍK

Obránce Lukáš Pazdera už dále nebude oblékat baníkovský dres. Poté, co mu s koncem uplynulého kalendářního roku v klubu vypršela smlouva, se stal volným hráčem a může si hledat nové angažmá.

“Lukáš v Baníku odvedl dobré služby a také měl svou zásluhu na tom, že se Baník v první extrémně náročné sezoně po návratu dokázal na poslední chvíli zachránit v nejvyšší soutěži. S ohledem na dlouhodobé zranění, které loni v létě utrpěl na soustředění Rakousku, už to pak měl samozřejmě složitější. Ale chceme mu poděkovat za výborný profesionální přístup a celkovou práci, kterou pro náš klub odvedl, a přejeme samozřejmě hodně zdaru v další kariéře,” prohlásil sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.

Zlínský odchovanec odehrál od srpna 2017 za Baník 50 ligových zápasů. Dal dva góly, oba pomohly k vítězství (2:0 nad Bohemians 1905, 2:1 ve Zlíně). Dalších šest startů a jednu branku přidal v MOL Cupu.

“Angažmá v Baníku hodnotím pozitivně. Hodně mi to dalo a hlavně na fanoušky budu vzpomínat dlouho,” uvedl Lukáš Pazdera.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava