JUNIORKA VYSOKO PROHRÁLA NA SLOVÁCKU

Pondělní dohrávka juniorské ligy do Ostravy žádnou radost nepřinesla. Baník po vybojovaném vítězství nad posílenou Karvinou zápas v Kunovicích nezvládl a utrpěl vysokou porážku 0:4.

Domácí skórovali už ve čtvrté minutě z první vážnější situace Machalíkem a nepovedený úvod se pak s Baníkem táhl celý zápas. Slovácko tahalo za delší konec a z převahy si vytvořilo i další šance. Po trefě Zajíce a výstavní ráně Olšanského už do přestávky vedlo o tři branky.

Baník nepříznivý vývoj nedokázal otočit ani přestávce. Hosty naopak ještě jednou rozesmutnil Daníček, který v 68. minutě přehodil Murina počtvrté a uzavřel skóre utkání.

OHLASY TRENÉRŮ:

DANIEL TCHUŘ: „Soupeř byl po celé utkání fotbalovější a herně dominoval. Vůbec jsme se nedostali do hry. Převládalo u nás strašně mnoho technických nedostatků. V ničem jsme nebyli domácím konkurenceschopní.“

________________________________________________________________________

Juniorská liga, 10. kolo, po 1.10. , stadion: Kunovice, diváci: 40. 1.FC SLOVÁCKO  FC BANÍK OSTRAVA 4:0 (3:0). Branky: 4. Machalík, 27. Zajíc, 43. Olšanský, 68. Daníček. Rozhodčí: Cieslar – Dresler, Batík. 1.FC Slovácko: Nemrava – Hajnoš, Olšanský, Tkáč, Miklík, Kohút, Machalík, Hellebrand, Zajíc (71.Krejčík), Kubala (66.Obdržálek), Daníček (79.Řihák). FC Baník Ostrava: Murin – Breda, Dolba (46. Tůma), Kubík (62. Blejchař), Russmann – Rizvanov (35. Tijani), Lehnert, Mooc, Ptáček – Buchta (30. Dziuba) – Bolf.

(nm) Zdroj: FC Baník Ostrava