Fitpark, ráj sportovních nadšenců a také spousty novinek !!!

Ostravský Fitpark se právem pyšní titulem: jedno z nejlépe vybavených fitness center v České republice. Posilovna, rozsáhlá kardio zóna, moderně vybavená funkční zóna, dva samostatné klimatizované sály pro skupinové lekce, čtyři badmintonové kurty a skvělý tým recepčních a trenérů, kteří vás vždycky rádi uvidí.

Plus spousta letošních novinek, pojďme si je představit.

Novinka číslo 1 – BOOTY BUILDER

Může se zdát, že tento stroj je hlavně pro dámy, protože vám pomůže vytvarovat ten nejdokonalejší zadeček v Ostravě a okolí, ale díky zapojení svalů na nohou vám zvýší sílu pro mrtvý tah a dřep, takže by neměl uniknout pozornosti i všem, kteří preferují silový trénink.

A ano, správně poznáváte „hip thrust“, jen už nemusíte hledat volnou lavičku a nakládat činku a složitě ji omotávat ručníkem, ať vás netlačí. Booty builder je ihned připraven k použití, stačí si zapnout pás a trénink může začít.

Boulderová stěna

Novinka číslo 2 – BOULDEROVÁ STĚNA

Ani ne měsíc starou, téměř 10 metrů dlouhou a 305 cm vysokou boulderovou stěnu i s převisem, ocení jistě všichni nadšenci sportovního lezení, ale jako zpestření tréninku si ji může vyzkoušet každý.

A i když to vypadá jako nic, věřte mi, že pokud polezete po vyznačených barvách (cestách), na zelené se pořádně zapotíte. Výhodou boulderingu je, že nepotřebujete žádné vybavení, stačí vám ruce, nohy a chuť to vyzkoušet.

Power tower

Novinka číslo 3 – POWER TOWER

Tyto dvě krásky přibyly sice už na konci minulého roku, ale možná by jste je minuli bez povšimnutí a nebo s pokrčením ramen, na co to vlastně je. Jedná se o multifunkční silové věže, které využijete ke kardio tréninku.

Zvolte lehčí odpor a udržte svou tepovou frekvenci v ideálním rozmezí pro spalování tuků. Při pohybu, který simuluje lezení zapojíte celé tělo nebo využijte nádstavce pro klasický silový trénink.

Power tower

Novinka číslo 4 – SKI ERG2

Sice začíná léto, ale pokud se vám stýská po lyžích, máme něco i pro vás. Na lyžařském trenažeru zapojte paže soupažně nebo střídavě a tím natrénovat jízdu na běžkách. SkiErg2 podporuje všechny významné výrobce hrudních pásů a čeká, až si přijdete zatrénovat.

A my se na vás ve Fitparku budeme těšit. Vyzkoušejte si nás zdarma, celodenní volný vstup ke stažení najdete na www.fitpark.cz