Dva dny pořádně orosené zábavy v samém srdci Ostravy!

V půlce října si již pošesté budete moci vychutnat nejširší nabídku piva a pivních speciálů v Moravskoslezském kraji. Naše degustační menu čítá více než 100 druhů piva od více než tří desítek vybraných regionálních pivovarů a k tomu nemohou chybět ani dobroty z nabídky lokálních bister a restaurací.

Přední české a slovenské kapely letos doplní nestárnoucí hity světové legendy BONEY M v čele s hvězdnou členkou původního uskupení Maizie Williams!

Karolina Oktobeerfest není svátkem jen pro pivaře, zábavu si u nás užije celá rodina.  Děti se vyřádí v dětské zóně, kde na ně čekají herní a skákací atrakce, program s animátory a herna pro nejmenší.  „Tak neseď doma a přiď, bo to tu bude fajne!“

TAK CHUTNÁ BAVORSKO – OFICIÁLNÍ PIVO MNICHOVSKÉHO OKTOBERFESTU EXKLUZIVNĚ I U NÁS!

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost ochutnat oficiální pivo letošního ročníku tradičních pivních slavností v bavorské metropoli, v Mnichově – WEIHENSTEPHAN FESTBIER. Jedná se o spodně kvašený světlý ležák, nefiltrovaný, nepasterizovaný, vyrobený speciálně pro tuto příležitost! Pivo se honosí zlatavou barvou, vyzrálou a plnou chutí, díky vyvážené kombinaci sladu a voňavého chmele. Jeho jedinečnost podtrhuje fakt, že byl uvařen v nejstarším pivovaru na světě,

Weihenstephan. Toto pivo najdete v nabídce čepovaných piv BESKYDSKÉ PIVOTÉKY, která kromě tohoto pivního skvostu bude nabízet jak typické bavorské pivo Weissebier, tak i výběr zajímavých českých pivních ležáků. Celková nabídka piv v rámci letošního ročníku akce čítá již více než 120 druhů piva! A je o co stát, přesvědčte se sami: oktobeerfest.cz

DĚCKA VEMTE S SEBOU !

Vaše malé i velké raubíře čekají dva dny plné zábavy, atrakcí, hraček a celodenní program v rámci samostatné dětské zóny. Garantujeme, že nudit se u nás rozhodně nebudou, ba naopak!

Dětské herní koutky s hračkami od Mattela, Xbox herní zóna, workshopová stanoviště, Cirkus trochu jinak, Wikihosvět.cz, animátoři, skákací atrakce, zábavné vědátorské pokusy z divadla vědy Dolní oblasti Vítkovic, stolní a deskové hry a relax zóna Hitrádia Orion.

Rodiče jistě ocení také možnost hlídání dětí a pohodlné zázemí, jako jsou toalety pro rodiny s dětmi či možnosti posezení v rámci kryté kavárny přímo v dětské zóně v budově Trojhalí.

A vlastní dětská stage s celodenním programem! V sobotu to zde rozjedeme na maximum – od 17:30 spolu s MAXIM TURBULENC! Přehled programu naleznete zde: oktobeerfest.cz

ČEPUJEME DO VRATNÝCH KELÍMKŮ I DO SKLA

Letošní ročník provází spousta novinek. Jednou z nich jsou vratné ekologické kelímky NICK NACK o celkovém objemu 0,5l s ryskou i pro 0,3l. Výběr velikosti piva je tedy čistě na vás!

Tím, ale zdaleka nekončíme…všichni pivní gurmáni si přijdou na své v rámci zóny BEERHALÍ. Zde se bude čepovat, hezky jak se má, do skla! A to nejen do klasických pivních krýglů, ale také do tupláků, tak jako tomu je tradičně v Bavorsku. Konečně si tedy budete moci s partou přátel pořádně ťuknout. – Tak na zdraví!

(nm)