Buďte na plese vedle své partnerky šik

Smoking od Abiho Totre padne na míru

Společenská a plesová sezóna už klepe na dveře. Který z pánů by však nechtěl jako pravý elegán zářit vedle své partnerky. V tom případě to znamená ve svém šatníku mít vrcholný model pro tuto příležitost – smoking. Ideálně šitý na míru, aby padnul jako ulitý. A právě tuto záruku mají pánové v ostravském salónu Abiho Totre na Nádražní ulici.

 

Skvělý krejčí a módní návrhář s obrovským citem pro detail, styl a eleganci z Makedonie, který pak žil v Paříži, proslul široko daleko svými košilemi šitými na míru. Stejně úspěšně pokračuje i s nabídkou skvěle padnoucích pánských obleků. Pánský smoking, frak, smokingová košile, pánská fraková košile, fraková vesta, smokingový pás pod značkou AbiTotre je zárukou nejvyšší kvality materiálů a zpracování nejen pro výjimečné příležitosti.

Nabízí se stylové pojetí od klasického smokingu, šálové fazóny, až po italský design smokingu lemovaného v klopě a předních dílech hedvábnou stuhou.

smoking-ad-2

Nejdůležitější je výběr střihu a stylu pánského smokingu, který však musí být doladěn do posledního detailu. Pány musím vyšperkovat, aby jim seděl sebemenší detail,“ říká Abi Totre, který oblékl na míru od hlavy až k patě davy spokojených mužů, včetně známých podnikatelů, herců či zpěváků.

smoging-ad-4-e1481582001184-1068x1424

Smoking je pánský večerní formální oblek (v anglosaské terminologii semi-formal, protože formal je frak). Tradiční forma obsahuje zejména černé vlněné sako (výjimečně tmavě modré) a kalhoty stejné barvy a materiálu.

Celkový outfit je podle něj vytvořen společně se stylistou a výběrem materiálu, střihových a desénových detailů tak, aby vyhovoval svému účelu dokonalé reprezentace. Pánské smokingy se šijí z kvalitního nemačkavého materiálu a lze je udržovat běžně praním.

Frak je černé sako s šosy a jde o vůbec nejslavnostnější večerní pánský oblek. Je vždy šitý z kvalitní černé látky. Sako má vzadu typické delší prostřižené šosy a nezapíná se. Kalhoty mají po stranách dva lampasy a na bílou košili se váže bílý motýlek. Žaket se dnes skoro vůbec nenosí, je to obdoba smokingu, ale místo motýlku se nosí kravata společně s bílými rukavičkami a cylindrem. (va)