PÁTEČNÍ DERBY BANÍKU S OPAVOU JE ZA DVEŘMI. INFORMACE KE VSTUPENKÁM

Páteční derby s Opavou je za dveřmi. Po dohodě mezi kluby jsou pro vlajkonoše Baníku stejně jako v posledním utkání v Opavě vyčleněny sektory H1, H2 a H3 o celkové kapacitě 1009 míst.

Jelikož poslední vzájemný zápas na půdě Slezského FC se v listopadu loňského roku obešel bez excesů, opavský klub vyšel Baníku vstříc a znovu uvolnil lístky nad rámec povinných pěti procent kapacity stadionu hostujícím příznivcům.

Současně vedení Baníku i nyní přikročilo k osvědčenému modelu distribuce vstupenek: znamená to, že 700 kusů lístků do hostujícího sektoru po vlastní ose poměrně do všech fanouškovských skupin distribuují ultras Baník.

Do volného prodeje pak půjde ještě dalších 230 kusů vstupenek (79 kusů si pro potřeby hráčů, realizačního týmu, vedení klubu, zaměstnance klubu a baníkovské akademie rezervoval Baník). Zbylé vstupenky se budou prodávat v úterý od 16:00 v pokladní budově číslo 1 v prodejním okně číslo 5 na Městském stadionu. Na vstupenky mají v této fázi předprodeje nárok pouze držitele permanentek na aktuální sezonu, přičemž při nákupu platí omezení dvou kusů na jednu osobu s permanentkou (nelze na jednu osobu nakupovat s několika různými permicemi najednou!).

Cena vstupenky je 210 korun, nevztahují se na ně žádné slevy a nelze platit kartou, pouze v hotovosti.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava