Nízký důchod? Polepšete si s Rentou z nemovitosti!

Foto iStock, Společnost FINEMO.CZ

Když maminka odešla před dvěma lety do starobního důchodu, nastal obrovský zlom. Zdraví jí pořád sloužilo, ale ovdověla a bála se nečekaných výdajů. Škudlila každou korunu, vzdala se svých zálib a nikam nechodila. Není to zvláštní? Bydlí ve vlastním domě, který má hodnotu několika milionů, ale nemůže si vyskakovat, protože myslí na zadní kolečka.

Moje kamarádka pracuje v Kanadě. Divila se, proč maminka nepobírá Rentu z nemovitosti, když má dům. Okamžitě mě napadlo: Důchodce si vezme půjčku, aby si přilepšil? A z čeho ji bude splácet? To nedává smysl!

Kouzlo je v tom, že senior nic neplatí. Dostane peníze, ale nemovitost nikomu neprodává, je stále jeho. A splátky? Ty přijdou na řadu, až když zemře nebo když se rozhodne dům či byt prodat.

Všechno jsme si důkladně proklepli. Když maminka pochopila, že zůstane ve svém milovaném domě, a přesto dostane peníze, tak se jí Renta zalíbila.

Společnost FINEMO.CZ jí doporučila pravidelný měsíční příjem. Ona se ale nakonec rozhodla, že chce celou sumu dostat najednou. Nejdřív zvelebila zahradu a zrekonstruovala koupelnu a kuchyň. Tím hodnotu domu ještě navýšila. Pokud bychom ho jednou museli prodat, rozhodně neproděláme, ale takhle teď přemýšlet nechci. Trochu peněz si dala bokem a zbytek půjčky si vyloženě užívá.

Měli jsme prostě kliku. Společnost FINEMO.CZ začala sjednávat Rentu z nemovitosti v roce 2015. Licenci získala od České národní banky. Nebylo co řešit.

A maminka? Cestuje, sportuje, plánuje dovolenou, a teď si koupila elektrokolo. Své sny si plní i ve stáří.

Výhody Renty z nemovitosti:

▪ Získáte peníze na cokoli (najednou či postupně).

▪ Za života nemusíte nic splácet.
▪ Zůstáváte bydlet doma a jste nadále majitelem svého bytu či domu.
▪ Můžete žít důstojněji a život si více užívat.

 Chcete vědět víc?

▪ Přečtěte si příběhy klientů a odpovědi na nejčastější dotazy na http://www.rentaznemovitosti.cz.
▪ Vyžádejte si orientační kalkulaci zdarma.
▪ Můžete nám také zavolat na tel. 233 321 850.
▪ Jsme držiteli licence České národní banky na poskytování spotřebitelských úvěrů.

▪ Videa o Rentě z nemovitosti, rozhovory s našimi klienty a další zajímavé informace můžete zhlédnout na našem YouTube kanálu.

(nm)