Klub spustil akci „Společně na Baník“

Foto: Klub spustil akci „Společně na Baník“. Zdroj: FC Baník Ostrava

Baník Ostrava se stále více snaží přiblížit se svým fanouškům a spouští proto další projekt, který má právě takovýto cíl. Jmenuje se „Společně na Baník“ a klub jeho prostřednictvím cílí na malé fotbalové kluby z okolí, na osoby, které v těchto klubech působí, na jejich blízké i fanoušky.

V rámci tohoto projektu připravil Baník návštěvu utkání s Libercem spojenou například s prohlídkou Bazalů pro zástupce fotbalového klubu z Rybí, na utkání s Plzní přijedou za pomoci Baníku hosté z FK Vigantice.

„Společně na Baník“ je dalším z projektů, jejichž prostřednictvím se Baník snaží intenzivněji oslovit zástupce různých regionů nebo sociálních skupin. Klub navazuje na aktivitu „Baník ve městech Baníku“, „Baník na školách“ nebo „Sektor mladého Chachara“.

„Rozhodli jsme se oslovit malé kluby z okolí s nabídkou strávit celý zápasový den s Baníkem. To znamená, že lidem spjatým s těmito kluby zajistíme nejen dopravu na zápas a zpět domů, i samotné vstupenky na utkání. Součástí takového dne je také návštěva a prohlídka Bazalů i poločasová soutěž v kopání na břevno o zajímavé ceny,“ vysvětluje Jan Krejčíček, marketingový manažer Baníku s tím, že Na tomto projektu se Baník podílí se svými partnery Fortunou, Radegastem a společností 11Teamsports.

Akci „Společně na Baník“ zorganizoval slezský klub poprvé v rámci utkání s Libercem, kdy den s Baníkem strávili hosté z klubu TJ Rybí. Na utkání s Viktorií Plzeň přicestují prostřednictvím Baníku zástupci FK Vigantice. „V této sezoně zveme a přivádíme kluby, s nimiž jsme v bližším kontaktu. Od příští sezony, v níž tuto akci rozjedeme naplno, připravíme přihlašovací systém a zájemci z řad okolních klubů o účast v tomto projektu se nám budou moci hlásit sami,“ dodal Jan Krejčíček.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava