Jak zhubnout zdravě a efektivně i 45 kg? Podívejte se na příběhy lidí z Ostravy

Foto: Naturhouse

Ne každá dieta, která slibuje rychlý výsledek, je efektivní, dlouhodobá a založena na redukci tuků. Ve skutečnosti většinou dojde k úbytku svalové hmoty, a proto většinou nebývá trvalá. Člověku se může sice zdát, že trochu zhubl, ale ne na dlouho. Člověku se může sice zdát, že trochu zhubl, ale ne na dlouho.

Úspěšné (rozuměj zdravé a trvalé) hubnutí je možné pouze v případě, že tělu dodáme vyvážený příjem potravy. Ve výživové poradně NATURHOUSE se jedná o program, kde se klienti naučí kompletně přehodnotit dosavadní stravování. Dodržovat jídelníček není vůbec složité. Nejsložitější na tom je pochopit, proč, co a jak správně dělat. K redukci hmotnosti se využívají také exkluzivní bylinné produkty.

NATURHOUSE se za dobu svého působení stal silnou značkou, která pomohla mnohým lidem s jejich problémy s váhou. V Ostravě jsou dokonce již 2 pobočky. Tu první najdete přímo v obchodním centru Laso na adrese Masarykovo náměstí 15 a na telefonním čísle 603 236 992.

Druhou můžete navštívit ve Forum Nová Karolina na adrese Jantarová 3344/4 nebo zavolat na telefonní číslo 778 753 949.

Unikátní proměny ostravských klientů NATURHOUSE

Podívejte se na úžasné proměny ostravských klientů, které vás jistě přesvědčí, proč této značce důvěřovat. Nechte se také inspirovat.

Lucie
Paní Lucie l Foto: Naturhouse

Lucie (45 let): – 24 kg

Paní Lucie je usměvavá paní učitelka a moderátorka, která se rozhodla změnit své stravovací návyky a životní styl, aby se zase mohla cítit skvěle a plná energie. Pobočku NATURHOUSE začala navštěvovat, jelikož cítila naprosté vyčerpání, a i když velmi málo jedla, stále přibírala. S podporou výživové poradkyně se jí podařilo během pěti měsíců zhubnout 24 kilogramů. Nejvíce ji nadchlo, že si nemusí hlídat a počítat kalorie, ale vše je dáno – kdy, kolik a co. Nyní má mnohem více energie a cítí, jak se jí vrátilo sebevědomí. Také už nemá problém koupit si pěkné šaty, které by ji na pódiu slušely.

Pan Martin l Foto: Naturhouse

Martin (39 let): – 45 kg

Pan Martin je sympatický specialista investičních projektů a projektový manažer. Pobočku NATURHOUSE navštívil hlavně proto, že ho trápila obezita. Necítil se dobře, býval často unavený a hodně se potil. Lékař už mu dokonce hrozil různými prášky, pokud se svou váhou něco neudělá. Po 5,5 měsících díky úpravě stravování a užívání produktů Martin zhubl neuvěřitelných 45,3 kg, zeštíhlel přes břicho o 38 cm a může nosit slušivé mladistvé oblečení v běžné konfekční velikosti L-XL.  Nejvíce ho překvapilo množství jídla, které měl konzumovat. Dříve pro něj totiž slovo dieta znamenalo odříkání a hladovění. „Být štíhlý je super pocit, hned se cítím minimálně o deset let mladší,“ říká sám pan Martin.

Zvládnete to také

Věříme, že tento článek a proměny budou motivací i pro vás. Nenechte se odradit, pokud se vám nedaří zbavit se přebytečných kilogramů, ať už těch po dětech, z minulosti či covidové pandemie. Neváhejte se obrátit na pobočku NATURHOUSE v Ostravě a domluvit si návštěvu.

(nm)