Dny plné slev lákají na výhodné nákupy

Vaše oblíbené značky se na vás těší v Outlet Arena Moravia. A spolu s nimi dny plné slev. Až do neděle 20. června zde probíhají oblíbené Prima NÁKUPY. Díky nim si můžete nakoupit tak výhodně, jak je to jen možné. Oblíbené módní stálice a další obchůdky pro vás mají připravené speciální prodejní akce a slevy. A co ještě?

Celá akce vrcholí ve čtvrtek 17. června, kdy se uskuteční v Lounge zóně ochutnávky, slavnostní welcome drinky a kdy dostanete drobnou pozornost a dárečky. Zde také seženete slevové kupóny na nákupy. Ty jsou také volně ke stažení na webové stránce primanakupy.cz Od 14 do 17 hodin se vám na památku právě během čtvrteční autogramiády podepíše Eva Burešová ze seriálu Slunečná. Každou hodinu od 11 do 19 hodin pak v tento den probíhá losování o hodnotné ceny mezi těmi, kdo zaplatili svůj nákup kartou Mastercard. Více se dovíte na místě.

Mezi zapojenými značkami najdete Boxeur Des Rues, Bushman, Calzedonia, Esprit, Fade zastupující Calvin Klein a GUESS, s. Oliver, Trespass, Alpine Pro, Mustang, Pepe Jeans, Puma, Sam 73, Ecco, Tchibo, Home & Cook a další. Všechny obchody a obchůdky, které pro vás mají slevy a speciální akce, snadno poznáte – jsou označené ve výloze plakátkem Prima NÁKUPY.

Parkování je na parkovišti outletu jako obvykle zdarma. I přes dopravní omezení ze směru Hlučín je Outlet Arena Moravia stále otevřen bez omezení. Ze směru centra města Ostravy se do outletu dostanete stejně, jako jste jezdili doposud. Pojedete-li směrem od Hlučínska, dovede vás sem objížďka, která pomáhá překlenout dobu oprav historického mostu přes Odru. Její trasa je přehledně značená po cestě. V outletu nakoupíte v každý den od 10 hodin do 20 hodin.

(nm) Foto: Outlet Arena Moravia