ŽENY BANÍKU NEMĚLY SLITOVÁNÍ: BANÍK – TEPLICE 7:1

Ani ve čtvrtém kole neztratily ženy Baníku ve druhé lize bod a udržely tak kontakt s absolutní špičkou tabulky, o kterou se dělí s béčkem pražské Sparty. „Baňky“ porazily Teplice vysoko 7:1.

II. liga, 4.kolo, so 26.9. , stadion: Areál Vista, diváci: 46

FC BANÍK OSTRAVA  FK TEPLICE

7:1 ( 1:1 )

Jednoznačný průběh zápasu byl číselně vyjádřen až ve druhé půli, kdy domácí hráčky přidaly nadstavbu v podobě proměněných příležitostí. Ty si hráčky Baníku v hojném množství vypracovaly i v poločase prvním, prosadit se však dokázala jen Kateřina Vojtková.

A protože efektivní byl také soupeř, odcházelo se do kabin za překvapivě nerozhodného stavu 1:1. Brzy po půli si teplické hráčky vstřelily vlastní gól, který jakoby odšpuntoval lahev plnou střelecké radosti. A tak se „baňky“ ve druhé půli dokázaly trefit ještě pětkrát a narodil se jednoznačný výsledek.

OHLASY TRENÉRŮ

MILAN PÁLENÍK: „Kdybychom po prvním poločase odcházeli do kabiny se čtyřgólovým náskokem, nikdo, kdo utkání viděl, by se nemohl divit. Doplatili jsme ale na nedůslednost v koncovce. Ve druhém poločase už holky své šance využily a kdyby zápas skončil dvouciferným výsledkem, znovu by se nikdo divit nemohl.“

_________________________________________________________________________

Branky: 22. a 50. Vojtková, 46. Hoffmannová vlastní, 53. Hlavenková, 57. Lebdušková, 65. Krzikalová, 85. Kütnerová – 18. Němcová. Rozhodčí: Jurajdová.

FC Baník Ostrava: Roháčková – Stařinská (46. Krzikalová), Weidingerová, Hlavenková, Blažková – Sehnálková (75. Hrubá), Vojtková, Burová (60. Štěpánová) – Hegrová (60. Šimová), Lebdušková, Kütnerová.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava