ZAČAL PŘEDPRODEJ NA ODLOŽENÝ ZÁPAS BANÍKU

S náhradním termínem pro odložený zápas Baníku a Plzně se už naplno mohl rozběhnout předprodej vstupenek. Upozorňujeme, že lístky zakoupené na utkání v původním termínu, které se kvůli nezpůosbilému terénu nakonec nehrálo, zůstávají v platnosti. Baník vyzve účastníka Evropské ligy a suverénního lídra tabulky příští středu 4. dubna od 18 hodin.

Kolik stojí jednorázový vstup na Plzeň a kde koupit vstupenky?

Tribuna A – 350 Kč, Tribuny B, D, C – 250 Kč, Děti – 50 Kč, ZTP za 50 % ceny. vozíčkáři + 1 osoba doprovodu – zdarma (vstupenku nutno vyzvednout ve Fanshopu FCB na Bazalech nebo v den utkání v pokladně Městského stadionu)

Lístky na Plzeň koupíte přímo před utkáním v pokladnách Městského stadionu, nebo v prodejně Fanshop FCB na Bazalech. Další z možností je online prodej on-line prodej síť prodejen Ticketportal

Klub FC Baník Ostrava upozorňuje, že slevy na vstupné jsou uplatnitelné pouze ve fanshopu nebo v den utkání na pokladnách Městského stadionu Ostrava po předložení průkazu ZTP.

(nm) zdroj FC Baník Ostrava, www.fcb.cz