Začal předprodej na kontinentální pohár

Ostrava hostí 8. a 9. září 2018 jednu z největších atletických akcí světa – Kontinentální pohár. Nenechte si úžasnou atletickou podívanou ujít a zajistěte si s předstihem vstupenky. Předprodej začal 7. srpna 2017, přesně rok, měsíc a den před zahájením tohoto atletického svátku. Vstupenky na špičkovou světovou atletickou akci, kterou podporuje město Ostrava, si můžete zakoupit v síti Ticketportal.

Do Ostravy se 8. a 9. září 2018 sjedou šampioni Evropy, Afriky, Ameriky a Asie-Oceánie, aby mezi sebou svedli týmový souboj o titul Kontinentálního poháru. Jedná se o největší atletickou akci, kterou může Česká republika na svém území uspořádat.

Světový pohár, klání výběrů kontinentálních šampionů proti velmocím, začal psát svou historii v roce 1977. V Kontinentální pohár, kde už se střetávají výhradně ti nejlepší z jednotlivých světadílů, se soutěž proměnila teprve nedávno. Zatím se konala ve Splitu (2010) a Marrákeši (2014). Za každý tým nastupují v jednotlivých disciplínách vždy dva nejlepší atleti.

Vzhledem ke štědré finanční prémii je o start velký zájem i mezi absolutní světovou špičkou. V týmu Evropy se v minulých letech představili také významní čeští atleti Jarmila Kratochvílová, Helena Fibingerová, Jan Železný, Tomáš Janků, Vítězslav Veselý nebo Barbora Špotáková a mnozí další.

Přesně rok, měsíc a den před akcí začal předprodej vstupenek v síti Ticketportal. Ceny začínají na 150 korunách za den, v nejvyšší kategorii stojí 500 Kč. Připraveny jsou poloviční slevy pro seniory (65+), děti do 130 cm či vozíčkáře (jejich doprovod za symbolickou 1 Kč).

Prohlédněte si video ke Kontinentálnímu poháru: https://www.youtube.com/watch?v=CcSJjPY05og

(nm)