Vyhrajte lístky na nejbarevnější den ve vašem životě!

Spokey Rainbow Run je ten nejbarevnější festival, jehož součástí je pětikilometrový běh plný zábavy a radosti určený pro všechny lidi včetně dětí se srdcem na pravém místě. Ale jen o běhu to není!
Dolnní Vítkovice v Ostravě přivítají 26. května již 4. ročník Spokey Rainbow Run, festivalu barev, zábavy a radosti určený pro všechny věkové kategorie. Nejde o vítězství, ale o zábavu, protože vítězem je každý, kdo s námi běží. Pro děti je připravený 1 km, který mohou běžet i s doprovodem.

Můžete se registrovat samostatně, nebo vytvořit tým. Ten se musí skládat minimálně ze 4 osob a díky tomu máte zvýhodněnou registraci a jedno poštovné! Při registraci vyberete svůj GoodyBag. Na výběr máte Standart, Silver nebo Gold.
Tento rok bude program opravdu bohatý. Můžete se těšit na umělce, jako jsou Leoš Mareš, Slza, Dara, DJ Lowa a další. Pro děti i pro dospělé bude přichystána obrovská škála atrakcí jako je duhové nebe či spousta soutěží na stage. V areálu budou přichystány Spokey zóny: Dětská zóna – hry a soutěže pro děti, Chillout zóna – zde si můžete odpočinout a načerpat síly, udělat si piknik, nebo jen relaxovat a nasávat atmosféru Spokey Rainbow Runu.

Dále Sport Park – nejnáročnější zóna, kde si zacvičíte, napumpujete svaly a pořádně se rozcvičíte na barevný běh. Pro děti kromě jiného Parkour Prajzská, Horník zábavní centrum a Arrows baseball!
Výtěžek z akce putuje částečně do projektu Daruj duhu. Tento projekt je o plnění snu rodinám a jejím dětem, které neměly v životě tolik štěstí. Na stage pořadatelé vždy vyzvou vybranou rodinu a předáme „Darovací šek“.

SOUTĚŽ O 2 VSTUPENKY

S magazínem Naše Město máte i vy šanci zažít nejbarevnější den v životě, když dokážete správně odpovědět na naši otázku: Kolik scén bude mít letos Spokey Rainbow Run v Ostravě? Odpovědi zasílejte na náš email: redakce@nase-mesto.cz

(iz)