Vyhrajte 5 vstupů na večerní běžecký závod NN NIGHT RUN v Ostravě

Portál nase-mesto.cz připravil ve spolupráci se značkou Borotalco bleskovou soutěž o 5 vstupenek na ostravský noční závod NN NIGHT RUN v sobotu 14. dubna. Italská značka kosmetiky Borotalco je partnerem série večerních běžeckých závodů NN NIGHT RUN 2018.

NN NIGHT RUN OSTRAVA je největší tradiční běžeckou událostí v Ostravě. Každý rok startuje až 2000 běžců ve všech kategoriích. Zážitkový běh na 10 km a na 5 km, který se uskuteční v centru Ostravy a v jeho okolí. Nebudou chybět dětské závody INNOGY KIDS CUP ani nezávodní SBERBANK FAMILY RUN.

Deodoranty Borotalco s příjemnou vůní klasického tělového pudru jsou osvědčeným a spolehlivým pomocníkem proti pocení. Obsahují unikátní přírodní složku Microtalcum, která reguluje pocení a zanechává pokožku suchou a sametově hebkou.

Microtalcum je podstatou všech výrobků Borotalco. Vyznačuje se jedinečnou a příjemnou vůní. Tento jemně mletý mastkový prášek má vysokou kvalitu a všestranné využití. Vyrábí se zpracováním přírodního mastku, který je jeden z nejčistších minerálů na světě.

Tradiční italská značka Borotalco vznikla v roce 1878 v malé lékárně ve Florencii, kdy lékárník Henry Roberts vyvinul jemný prášek z čistého přírodního mastku s nezaměnitelnou vůní. Klasický tělový pudr se později stal hlavní inspirací pro další výrobky Borotalco, jako jsou deodoranty, sprchové gely nebo koupelové pěny.

Pátý ročník NN Night Run 2018 přináší běžecké závody pro sportovce i širokou veřejnost ve vybraných 8 městech České republiky. Jednotlivé závody dají účastníkům zažít nejen radost ze sportovního výkonu, ale také atmosféru nočních měst. Závody totiž startují vždy ve večerních hodinách.

Odpovězte na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 5 vstupenek na ostravský závod NIGHT RUN v sobotu 14. dubna. Start závodu je ve 21 hodin na Masarykově náměstí. Registrace a výdej startovních balíčků bude probíhat od 16 do 19.15 hodin.

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu redakce@nase-mesto.cz. Jako předmět zprávy uveďte „Borotalco. Stop pocení“. Soutěž trvá do čtvrtka 12. 4. 2018 do 15 hod., poté budou vylosováni výherci.

Soutěžní otázka:

Deodoranty Borotalco poskytují spolehlivý „deo“ účinek po dobu?

1. a) 48 hodin
  2. b) 12 hodin
  3. c) 24 hodin

Nápovědu naleznete ZDE

Pozn.: Do závodu mohou nastoupit jen osoby, kterým je v den závodu 15 let a více. Mladší 15 let mohou startovat pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce.