VODNÍ VÝZVA JMÉNEM DRAGON PARTY

Před začátkem letních prázdnin se potěší nejeden milovník lodí na akci jménem DRAGON PARTY. Tato událost je spojením přehlídky originálních lodí ve tvaru draků a sportovního ducha. Účastnit se může jakákoliv parta, ať už jde o kamarády nebo kolegy z práce.

Hlučínské jezero tuto párty uvítá 23.5. Připraven je pestrý doprovodný program. Prvního února bylo spuštěno přihlašování do soutěže, které se uzavírá 19.5.

Konec května předvede vodní zábavu na akci DRAGON PARTY. Jedná se o amatérské závody lodí ve tvaru draka. Utkat se v soutěži nejen se soupeři, ale také s vodou může libovolná skupina. Důvodů k závodění je hned několik- některé skupiny chtějí ukázat soudržnost a sehranost, jiní chtějí zažít zábavnou zkušenost nebo se jedná o teambuilding. Kromě odvahy je podmínkou pro účast bubeník, který udává tempo celému týmu. Parta soutěžící poprvé si závodění může zkusit den před událostí.

Letos se akce koná již počtvrté. Originální lodě každoročně zajišťuje pořádající agentura Český svaz dračích lodí. Minulý rok se sešlo třináct posádek, z nich se každá skládala z dvaceti lidí a bubeníka.

Mimo vodní podívanou proběhne i program pro nejmenší. K dračímu zážitku si může každý návštěvník vybrat občerstvení zajištěné stánkovým prodejem.

Zapojte se letos do vodní výzvy a přihlaste se na stránkách http://www.dragonparty.cz/zavody/a-2/.

(ab)