VÍTKOVICKÁ STOPA SE OBJEVILA I VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

Turnaj O pohár města Ostravy, který MFK Vítkovice uspořádal pro třináctileté fotbalové naděje už v listopadu, neunikl ani pozornosti sportovní redakci České televize. Ta z něj připravila bezmála pětiminutovou reportáž.

Jen pro připomenutí, mezinárodní zápolení žákovských družstev na Dubině vyhráli hráči ze slovenského Trenčína, kteří za sebou nechali následovníky loňských vítězů z Frýdku-Místku, třetí místo pak obsadily zlínské fotbalové naděje. Vítkovickým klukům nakonec bylo přisouzeno osmé místo. „Pro naše hráče to byla další velká zkušenost. Mohli se porovnat se špičkovými týmy a odhalili, v čem mají rezervy a v čem se musí dále zlepšovat,“ řekl po turnaji Jan Laslop, jeden z vítkovických trenérů.