Veronika v Dubaji. Nahlédněte pod pokličku práce letušky

Jste zvědaví, jaké to je pracovat pro jednu z největších leteckých společností Blízkého východu, měsíčně navštívit pět kontinentů a dostávat za to výplatu? Nahlédněte pod pokličku práce letušky. Veronika Klesnilová toužila procestovat svět, a proto se před dvěma lety rozhodla zkusit štěstí u výběrového řízení jedné z nejprestižnějších leteckých společností světa.

Veronika Klesnilová vystudovala práva a management a několik let pracovala jako manažerka u dopravní firmy. Toužila procestovat svět, a proto se před dvěma lety rozhodla na čas přerušit kariéru a zkusit štěstí u výběrového řízení jedné z nejprestižnějších leteckých společností světa. Zakladatelka webu veronikaindubai.com a facebookových stránek Veronika in Dubai – letuška, kde se svými fanoušky každodenně sdílí zážitky z cest a jednotlivých letů, se rozhodla zmapovat své poznatky o tom, jak se dostala k „práci snů”, jaké to je měsíčně navštívit pět kontinentů a odhalit zákoutí práce letušky. Její prvotina Veronika v Dubaji, Ze života letušky se dva dny po uvedení na trh stala bestsellerem.

Veronika v Dubaji

Nahlédněte za závěs kuchyňky a pod pokličku práce letušky. Ať už se rozhodujete, jestli je tahle práce to pravé, či sníte o životě v oblacích nebo Vás prostě jen zajímá, proč při vašem letu došlo kuře a co se může stát, když si nezapnete pás, je tahle knížka určena právě vám. Beseda a autogramiáda v Ostravě se koná zítra 6. února v 16.00 – 17.00 hodin v Domě knihy.

Rezervujte si místo na webových stránkách www.knihcentrum-ostrava.cz/rezervace. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

(nm)