Vaříme pro Vás má pro zákazníky kromě pokrmů i balíček s benefity

Bílovec – Hotová jídla až do domu, ale i do práce, nabídka více než dvanácti pokrmů, rozvoz zdarma, platba přes internet či stravenkami, věrnostní program a řada dalších benefitů. To vše nabízí pod mottem „Vaše chutě, naše starost!“ gastronomická společnost Vaříme pro Vás.

„Denně připravujeme přes 850 jídel a z nich 400 až 450 balíme pro naše kurýry, kteří je rozváží našim zákazníkům. Zbytek se dodává ve varnicích a termoportech firmám, které mají uzpůsobený výdej teplé stravy,“ uvedl Petr Mazanec, jednatel společnosti s výrobnou v Bílovci.

Její kurýry můžete potkat i v Mošnově, Studénce, Klimkovicích, Bravanticích, Odrách, Fulneku a stále častěji v Ostravě. „Do krajského města vozíme přibližně polovinu naší produkce. Je tady velký potenciál,“ vysvětlil Mazanec a kladl důraz právě na bezplatné rozvozy objednaných jídel do všech oblastí Ostravy.

Cílovou skupinou jsou pro firmu Vaříme pro Vás lidi, kteří nechtějí z různých důvodů sami vařit, anebo trávit čas v kuchyni či odcházet za jídlem z kanceláře. „Jsou to nejen senioři, ale třeba maminky na mateřské, které tak mají více času na děti. Vozíme obědy také zaměstnancům ve firmách a korporacích,“ popsal Mazanec.

A co nejčastěji vaří? Klasickou českou kuchyni! „Firemní specialitou je hovězí svíčková s domácím houskový knedlíkem. Je nejoblíbenějším jídlem našeho kuchaře, jenž má recept po své babičce, která mu ji vařila, když byl malý,“ řekl Mazanec. Oblíbené jsou také bramborové knedlíky plněné uzeninou s hlávkovým zelím, smažené řízky s bramborovým salátem či domácí bramborové placky. „Naše suroviny jsou regionálního původu a co nejvíce se snažíme připravovat tradiční domácí kuchyni. Vaříme i polévky, především luštěninové či vývary s nudlemi.“ informoval Mazanec.

V kuchyni Vaříme pro Vás také kráčejí s dobou a gastronomickými trendy. „Kuskus, bulgur, cizrna, z masa krůtí, kachní, vepřová panenka a míváme lososa. Vaříme jídla bezmasá a připravujeme zeleninové a ovocné saláty, inspirujeme se také mezinárodní kuchyní,“ vysvětlil Mazanec. Cena menu přitom začíná na 75 korunách bez polévky.

Výhodou našeho systému především je, že naši zákazníci mohou platit také on-line. „Máme více zákazníků v seniorském věku, jimž takto obědy objednávají jejich příbuzní z různých koutů ČR, dokonce je jich několik i ze zahraničí. Mají tak jistotu, že jejich rodiče či prarodiče dostanou své jídlo a nebudou muset řešit placení s kurýrem,“ upozornil Mazanec.

Systém Vaříme pro Vás obsahuje také věrnostní program i provizní systém. „Novým zákazníkům dáváme vstupní padesátikorunový bonus na první objednávku, aby si službu mohl vyzkoušet a pokud nás zaregistrovaný zákazník doporučí, získá určité procento z objednávek člověka, jehož k nám přivedl,“ zdůraznil Mazanec výhodu provizního systému.

Více informací na: http://www.varimeprovas.cz/